2204
عنوان

پودر بچه. بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 2715 بازدید | 75 پست
کجامیفروشن

والا ما ي مدت جنوب بوديم بخاطر كار شوهرم اين رو ميديدم برا بحةچه ها استفاده ميكردن از عطاري ميگرفتن. ولي اون موقع من بچه نداشتم كه خيلي پيگيري كنم ..راستي سودوكرم ميگن خوبه  اما خودم استفاده نكردم ولي مهمترين كار اينه كه مرتب بشوري خشك كني و باز بذاري بچه روو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

شیرخشک نان میدم همه ازمایشاش سالمه بعد سرماخوردگیش اسهال شده

اسهاله بی صاحاب اینجوری میکنه دختر منم پشتش اینجوری شده😭😭😭😭

🎂🎂تیکر تولد 2 سالگی👑 پرنسس مامانه👑     دعا کنید منم تا سال دیگه مستقل بشم و از خونه مادرشوهر بلند شم....دیگ دارم دیوونه میشم...برام صلوات میفرستید؟؟  
من همه پمادارو کرمارو پودر همه روووو امتحان کردم نمیدونم چرا سوختگی پسرمن خوب نمیشه ۷ روزه سهاله ببی ...

واي الهي.. دلم كباب شد براش

پوشكش نكن، ميدونم خيلي سخته، ولي بچه عذاب ميكشه با اين شدت سوختگي

دكتر به پسر من پماد هيدروكورتيزول داد، ٣روز ميزنم خوبه خوب ميشه.. 

2050
لامصب بندنمیاد

دکتر ب من شربت لوپرامید داد بهتر شده خداروشکر...ویروس خیلی بدیه..😢

🎂🎂تیکر تولد 2 سالگی👑 پرنسس مامانه👑     دعا کنید منم تا سال دیگه مستقل بشم و از خونه مادرشوهر بلند شم....دیگ دارم دیوونه میشم...برام صلوات میفرستید؟؟  
هی میشورم هی جیغ میزنه داااااغونم

ميشوري با پارچه نرم و تميز خوب خشكش كن.. حمام زياد نبر، ميبري هم سريع بشورش.. نزار زياد رطوبت بهش بخوره

من هم زير گردن پسرم سوخته بود، همش ميشستم و تميزش ميكردم.. بدتر ميشد

تو نت سرچ كردم، ديدم شست و شو زياد سوختگي، بدتر ضرر داره براي بچه

ميشوري با پارچه نرم و تميز خوب خشكش كن.. حمام زياد نبر، ميبري هم سريع بشورش.. نزار زياد رطوبت بهش بخ ...

یعنی نشورمش منم....من با دستمال مرطوب میکشیدم نسوخته بود دیروز زن بابام همش شستش اینجوری شد

یعنی نشورمش منم....من با دستمال مرطوب میکشیدم نسوخته بود دیروز زن بابام همش شستش اینجوری شد

بشورش، بعدش خوب خشكش كن.. گفتم فقط ديدي سوخته، تند تند بچه رو نشوري

دستمال مرطوب خوبه، ولي فكركنم سوختگي رو بدتر كنه.. من تا مجبور نشم بت دستمال مرطوب پاكش نميكنم..

2051