2737
2734
عنوان

مثل دوست بودیم

224 بازدید | 24 پست

ی سال ازم کوچیکتره، گفتیم عین دوتا دوست خوب باشیم برای هم اما کم کم من حسم عوض شدبهش 

اونم حسش عوض شد انگار، حساس شد روم و...

امروز رفت مشاوره بعدبهم زنگ زد خیلی یهویی گفت ب این نتیجه رسیدم همسرم باید چن سال ازم کوچیکترباشع

من دوسش دارم ولی بایدتمومش کنم خیلی سخته

بگین چجوری تمومش کنم نفسم بالانمیادانگار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچی واقعیت رو بپذیر و منطقی فکر کن، چه خوب که الان متوجه شده که از لحاظ شخصیتی زن بزرگتر براش،مناسب نیست اگه میرفتی سرزندگی بعد روز و شب بهت سرکوفت میزد خوب بود؟

بعدم خداوکیلی پسر کوچیکتر چیه بابا، مرد باید به آدم حس تکیه گاه بودن بده، برای خودتم خوب نبود

2738
@naazziiii    

مثل سحر

نمیفهمم واقعا خودتون بحثو باز میکنین بد حرف میزنید بعد ما که جوابتونو میدیم میشیم بده خب اگه اینقدر بی جنبه ای واسه چی ریپلای میکنی بشین نظرات بخون و آب پرتقالتو بنوش والاا😒😒 گزارش زدن هم نشونه عقده ای بودن چون هر کس دوست داره میتونه هر تاپیکی دلش میخواد بزنه مشکل داری نرو توش والاا😁😁

چند سالشه پسره؟

نمیفهمم واقعا خودتون بحثو باز میکنین بد حرف میزنید بعد ما که جوابتونو میدیم میشیم بده خب اگه اینقدر بی جنبه ای واسه چی ریپلای میکنی بشین نظرات بخون و آب پرتقالتو بنوش والاا😒😒 گزارش زدن هم نشونه عقده ای بودن چون هر کس دوست داره میتونه هر تاپیکی دلش میخواد بزنه مشکل داری نرو توش والاا😁😁
2706