2726
عنوان

خانما یه لحظه بیاین فقط!!

70 بازدید | 9 پست

دوست من ۲۱سالشه وداره ازم سو استفاده میکنه ومن ۲۱ سالمه به نظرتون میشه اسمش رو گذاشت سو استفاده  ؟؟

نمیدونم چطوری باهاش قطع رابطه کنم تورو خدا کمکم کنید!!

از دوس پسرشم فکر میکنم داره سو استفاده میکنه چون تازگی یه چیزایی ازش فهمیدم که قبلا نمیدونستم  حالا بگین چطوری ققطع رابطه کنم باهاش هم کلاس هم هستیم  و امتحانات آخر ترمم نزدیکه اگه قطع رابطه کنم اونجا چش تو چش میشیم خب 

راهنمایی لطفا!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اون خیلی بی بند وباره با این قضیه مشکلی ندارم چون هرکسی رو توقبر خودش میزارن ولی از اونجایی که میدونه من یکم خجالت میکشم پیش خونوادم که با این اوضاع بیاد  پیش خونوادم چادیه برا ی اینکه پیش خونوادم خجالت نکشم ولی باهم که میریم بیرون مانتوییه واوضاع بدی داره اصلا نه به شال اعتقاد داره نه به مانتو

ولی وقتی منو به دوس پسرش معرفی کرد گفت که ببین فلانی چه قدر من دختر خوبیم که همچین دوستایی دارم  

میدونی یه جوری شدم وقتی همچین حرفی زد حس کردم داره ازم سواستفاده میکنه

الانم فهمیدم سیگاریه خیلی وقته هم سیگار میکشه و

چند روز پیش بهم زنگید گفت میخوام بهت یه خبر خوب بدم  وبیا خونمون  رفتم خونشون بهم گفت من ودوس پسرم باهم فلان کارو کردیم انقدر ازش بدم اومد که نگو گفتم خاک توسرت وکلی باهاش خرف زدم آخرش ورداشت گفت توالان باید تبریک بگی