2733
2734

همیشه از مرد سیگاری متنفر بودم...الان ۲۰روزه شوهرم با یکی از همکاراش زیاد بیرون میره وقتیم میاد خونه شدید بوی سیگار میده..باهاش بحث کردم با تمسخر اعتراف کرد اره سیگار میکشم به تو ربطی نداره چند روز پیشم تو کیفش قرص ترامادول پیدا کردم ..میترسم بیشتر از اینا پیش بره و سمت چیزای بدتری بره توروخدا کمکم کنید من چکار کنم؟؟؟؟  سیگار کشیدنش زیادی شده مدام با همکارش بیرونه و بعدش بوی سیگارش مثلا ادکلن میزنه که بوش نفهمم

وقتی گفته به تو مربوط نیس یعنی قبلا فکراش کزرده برای اینکار

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چقدر سخت عزیزم 😔😔

خدا نکنه من جای شما باشم چون سیگار و قرص و مواد و مشروب خط قرمزمه و قیااامت میکنم حتئ به قیمت جدایی. 

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
2738
توفک میکنی ایناچیزای بدی نیست میدونی همه چی قابل ترکه ولی قرص ن ازاین بدترخودتوباچی گول میزنی

میدونم اینا بده بخدا حالم خرابه اصلا از منم ترسی نداره که بخوام باهاش دعوایی کنم..بهش میگم تازه بدهکارشم میشم

میدونم اینا بده بخدا حالم خرابه اصلا از منم ترسی نداره که بخوام باهاش دعوایی کنم..بهش میگم تازه بدهک ...

عکس بگیربردار به اونی ک ازش میترسه نشون بده تهدیدش کن ب جدایی 

سیگار با ترامادول خیلی فرق میکنه ها !!!! به نظر من به خاطر ترامادولش ناراحت باش

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍