2726

میخوام دانشگاه آزاد رشته کامپیوتر بخونم ولی رشته ام انسانیه  الان باید برای لیسانس بخونم یا کاردانی ؟؟اصلا کارشناسی پیوسته چیه  من پیش انسانی هم دارم توروخدا راهنماییم کنید من هیچی نمیدونم  از دانشگاه وااای:(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کارشناسی پیوسته ینی کنکور میدی مستقیم 4 سال میخونی لیسانس میگیری

نا پیوسته ینی اول 2سال کاردانی میخونی ک میشه فوق دیپلم بعد باز کنکور میدی دوسال دیگه کارشناسی و لیسانس

ممنونم از تک تکتون ک برام دعا کردین....خدا قبول کنه ختم قران یک هفته ام رو به همتون هدیه میدم ان شاءالله حاجت روا بشید و همیشه دلتون اروم و زندگیتون شاد باشه🙏🌸🙏🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

کارشناسی پیوسته یعنی انتخاب رشته دانشگاهت واسه لیسانس باشه

کارشناسی ناپیوسته یعنی فوق دیپلم بگیری بعد دوباره ادامه بدیش لیسانس بگیری

بستگی ب رشته انتخابیت داره

روزه ام خیلی زحمت کشیدم تایپ کنم گشنمه😩😩😩😩😩😩😆😆😆

‌پیوسته ینی چهار سال پشت هم درس میخونی لیسانس میگیری

ناپیوسته ینی مقطع به مقطع دو سال میخونی فوق دیپلم میگیری باز کنکور میدی دو سال دیگه میخونی مدرک لیسانس و میگیری

🦄🌸دوسـ دارمـ زندگیـ رو🥰🦋

ناپیوسته یعنی شما دوسال کاردانیتونو میگیرین یا همون فوق دیپلم بعد دوباره دوسال دیگه جدا کارشناسی میخونید پیوسته یعنی شما چهار سال یسر  میرید دانشگاه دیگه کاردانی ندارید مستقیم لیسلانستون بعد چهار سال میگیرین

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ......... یادگاری که در این گنبد دوار بماند

کارشناسی پیوسته یعنی از همون اول کارشناسی قبول شی که 8 ترمه 

کارشناسی ناپیوسته یعنی کسی که فوق دیپلم یا همون کاردانیه دوباره کنکور بده وکارشناسی قبول شه بهش میگن کارشناسی ناپیوسته

کارشناسی پیوسته یعنی ازاولش چهارسال روپشت هم میخونی لیسانس میگیری.کارشناسی ناپیوسته یعنی فوق دیپلم گ ...

کارشناسی ناپیوسته هم چهار سال طول میکشه؟؟

2706