2410
2553
عنوان

ختم حدیث کسا **16اردیبهشت تا 24خرداد**

| مشاهده متن کامل بحث + 4687 بازدید | 836 پست
@فرانک20   عزیز دلم یک دنیا ممنون که بانیه این ختم پر آرامش و پر فضیلت شدی  واقعا واسم س ...

واااای عزیزدلم چقدر بهم انرژی داری😍😍😍😍😍فدات بشم من،مهربونم😘😘😘خیر ببینی ممنون از دعاهای قشنگت،برای منم سعادتیه که خواهر گلی مثل تو دارم❤❤❤❤بهترینها رو برات از خدا میخوام

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
فرانک عزیزم ازت خیلی ممنونم و مطمئنم به خاطراین کارخیر اتفاقای خوبی تو زندگیت میفته.مررررررررسی.

عزیزدلم😍😍😍محبت داری مهربونم،ممنون گلم❤❤❤❤ان شالله به زودی زود حاجت روا بشی الهی آمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها برای همتون آرزومیکنم به خواسته هاتون برسین.انشاالله بهترینها براتون اتفاق بیفته و دل همگیتون ...

چه دعاهای قشنگی ممنون گلم😍😍😍😍😍

سلام دوستای عزیزم من هررزو ب نیتت کسایی نوبتشون بود خوندم ولی نتونستم بعضی روزا اعلام کنم 

@فرانک20    

عزیزم ممنون ک باعث و بانی این ختم بودین و ممنون ب خاطر زحمتایی ک واسه ختم کشیدی انشاالله هرچی از خدا میخوای بهت بده  

خدایا از اینکه همیشه پیشم هستی و هوامو داری شکر 😗😗
2456
سلام دوستای عزیزم من هررزو ب نیتت کسایی نوبتشون بود خوندم ولی نتونستم بعضی روزا اعلام کنم  @ف ...

فدات بشم عزیزم😘😘😘محبت داری😍😍😍قبول باشه عزیزم،ان شالله به زودی زود حاجت روا بشی الهی آمین

عزیزم انشالله همه حاجاتت ختم بخیر بشه خیلی زحمت کشیدی ممنون💋

الهی آمین،ممنون گلم😘😘😘خواهش میکنم،ان شالله به زودی زود حاجت روا بشی

2714
سلام فرانک عریز و ممنون از زحمات 🌺🌺 الحمدلله که سعادت خوندن چند روز حدیث کسا رو با هم داشتیم  ...

عزیزم هرکاری کردم تگ نشدی ختم جدید حدیث کسا داریم اگر دوست داشتی شرکت کن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2927831/ختم-40-روزه-حدیث-کسااز-13-تیر-تولد-حضرت-معصومه

عزیزم هرکاری کردم تگ نشدی ختم جدید حدیث کسا داریم اگر دوست داشتی شرکت کن https://www.ninisite.com/ ...

سلام دوست خوبم 

خسته امتحانات نباشید 🌺

راستش الان یه چله دیگه جایی گرفتم ،،

اگه زحمتی نیست و فراموشتون نمیشه اگه چله دعای عهد گرفتید خبرم کنید 

ممنون از اینکه خبر دادید 🌹🌹

سلام دوست خوبم  خسته امتحانات نباشید 🌺 راستش الان یه چله دیگه جایی گرفتم ،، اگه زحمتی نیست ...

سلام عزیزم حتما خیالت راحت😚😚😚ممنون گلم😍😍😍😍

سلام عزیزم . اگه دوست داشتید به تاپیکم بیایید و در چله شرکت کنید.

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه