2737
2734
پیشکاری ک خوب نیست .حالا ببینم چی میشه ..چن وقته عمل کردید و هزینش چقدر شده

سلام عزیزم

شما راجب دکتر بینی هوشیار پیشکاری اطلاعی داری ؟؟؟

کارش چطوره ؟؟

و اینکه حدوداً چقدر میگیره ؟؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم   شما راجب دکتر بینی هوشیار پیشکاری اطلاعی داری ؟؟؟ کارش چطوره ؟؟ و اینکه ح ...

سلام ،دکتر پیشکاری دکتر خوبیه خیلی ها پیششون جراحی کردن وراضی بودن کارشم قشنگه بینی هارو خوشگل درمیاره البته به خود بینی قبل ازعمل هم بستگی داره درکل کارش خوبه قیمتش فکر کنم ۱۱ خود دکتر میگیره وباهزینه های بیمارستان حدود ۱۴/۵ درمیاد 

اصلا نمیشه با قطعیت راجع به جراحهای بینی نظر داد چون حتی اون معروف ترین ونامبر وان هاشونم کار خراب توی پرونده شون دارن مهم اینه که دکتر انقدر باوجدان باشه که کار خرابشو که ممکنه حتی خودش هم مقصر نباشه ومربوط به مراقبت های نامناسب بعد از عمل پیش اومده باشه گردن بگیره و برات رایگان ترمیم کنه که خداروشکر دکتر پیشکاری بسیار توی این مورد بااخلاق وباوجدان هستن و باروی خوش هر جور شده راضیتون میکنن

سلام ،دکتر پیشکاری دکتر خوبیه خیلی ها پیششون جراحی کردن وراضی بودن کارشم قشنگه بینی هارو خوشگل درمیا ...

میشه پیج اینستا شو بدی

بچه ها میشه برام دعا کنین 😔خیلی زندگی بدی داشتم خیلی ،بهم خیانت های زیادی کرد از فامیل خودش گرفته تا هرزه های.... رفیق باز بود مشروب خور بود بچه ننه بود قهر میکرد دیگه نمیومد اختیارش خودش نداشت مادرش داشت اخلاق نداشت کلاهبردار بود آخرم با اجبار و به زور برد مهریمو بخشیدم بعد ماه بعدش دادخواست طلاق داد بی ابروم کرد همه جا مثل سگ پرتم کرد بعدم زود زن گرفت  اونم کی دوست سابقم رو😔 نمیدونم عدالت خدا کجاست مگه نمیگن اشک یتیم عرش خدا رو به لرزه در میاره، پس چرا کاری انجام نمیده چرا برام  چرا من یتیم باید این همه سختی بکشم.... الان که ورشکست شدیم زیر خط فقر رفتیم منو خانوادم داغونم فقط میخوام یه دعای خیر و خوب برام کنین یا یه صلوات بفرستین خیلی داغونم خیلی...🥺😔
2731
دکتر حسامی اسفند نوبت گرفتم یهو امروز زنگ زدم ۴میلیون اضافه شد ،اخه انصافه ،ب سختی جمع کردم‌.اینهمه ...

عزیزم حسامی الان چقدر میگیره؟

من اواسط تیر ماه زنگ زدم نوبت بگیرم برای مشاوره

گفت اخر اذر بیا برای مشاوره😐😐🤐🤐

منم دیگه بیخیال حسامی شدم

سلام ،دکتر پیشکاری دکتر خوبیه خیلی ها پیششون جراحی کردن وراضی بودن کارشم قشنگه بینی هارو خوشگل درمیا ...

سلام عزیزم خوبی خیلی ممنونم بابت راهنماییت عزیزم من که با دکتر صحبت کردم و گفتم از ی شهر دیگه دارم میام گفتن با هزینه های بیمارستان ۲۰ میلیون واقعا برام تا این حد مقدور نیست مطمنی ۱۵ میلیونه ؟؟؟؟ چون هی بهم گفت اول باید ببینم منم گفتم اخه من ی شهر دیگه ام حالا قیمت بگید بعد گفت ۲۰ میلیون

عزیزم حسامی الان چقدر میگیره؟ من اواسط تیر ماه زنگ زدم نوبت بگیرم برای مشاوره گفت اخر اذر بیا برای ...

دکتر حسامی الان رفت مسافرت تا ۷ دی به من نوبت داد

نمی‌دونم برم پیشش یا نه

مامان دوتا فرشته آذین و آبتین❤️😘 خدایا حافظ تمام کودکان سرزمینم  و فرزندانم باش...اللهم صل علی محمد و آل محمد...
2738

سلام دکترهوشیارپیشکاری کارش خوبه من چند نمونه اش رو تواقوام دیدم یکیش سیزده سال پیش جراحی کرد هم دماغش طبیعی جراحی شد هم خیلی تعقیر کرد یه پزشک دیگه هم دماغ چندنفر روخوب جراحی کرد اخرین کسی که رفت پیشش ومی شناسمش دماغش زیاد خوب نشد مجبور شد بره دوبار یه جراحی ترمیمی انجام بده جراحی بینی ریسک داره خوب وبد داره شانسیه به فرم دماغ ومیزان مشکلش قبل جراحی هم بستگی داره دکترهای خوب هم ممکنه چندمورد بیمارناراضی هم داشته باشن بوده کسی که رفته پیش دکترپیشکاری وبهش گفته دماغت نیازی به جراحی نداره

لطفا نظرتونو بگین در مورد جراح بینی گوشتی🙏🏻

سلام دکتر مهدی شهاب الدینی متخصص زیبایی بینی هست نمونه کارهاش تو پیج اینستاش پسندیدم مطب قائمشهر یک ۹ ابان ۱۴۰۱ زنگ زدم گفتن  از ۱۳و نیم تا ۲۳ تومن هست و بستگی ب فرم بینی شما داره گفتم منم بینیمو عمل نکردم اولین بار میخوام عمل کنم چقدر میشه

گفتش باید دکتر ببینه و مشاوره بگیرین ایشون مبلغ تعیین میکنن ... _احساس کردم زیبایی بینی بعد از عمل قیمت میذاره _دقیقا نمیدونم چرا قیمت ثابت نداره برای چی انقدر تفاوت قیمت ؟

ولی اگه دوس داری کار بینی تمیز بی عیب و نقص دربیاد 

و همینطور مشکلی با سفر کردن نداری و واقعا هزینش برات مهم نیس  توانشو دارین .و سلامتی الویت هست ...تهران برو 

دکتر مطبش تهران میدان ونک هست اسمشم سامان شهیاد اینستا هم منشی پیجش رو اداره میکنه و خود دکتر پیجش بسته هست مبلغش تا اذر ۲۳ تومن _که تخفیف گذاشته شد اینقدر بعد اذر ماه ۲۵ تومن میشه 

نمونه کارهای دکتر واقعا حرف نداره کارش عالیه بدون تابه تا شدن کوچیک و بزرگ شدن پره های بینی یا بالا پایینی دو طرف بینی .... خب قرینه و ظریف و طبیعی نامبروان درمیاره

@jarahii_bini_vip    منشی دکتر مهدی اسلامی نمونه کارهای دکتر تو این پیج که معرفی کردم میذارن برای نوبت گرفتن هم با شماره خود منشی 9115933854 پیام میدین 

پیشکاری هم خیلی بد میگن ازش بخدا امروز انقدر گریه کردم ک نگو خیلی اعصابم خورده ۸سال پیکیرم تا پدر ...

عزیزم شما عمل کردید ؟

مامان دوتا فرشته آذین و آبتین❤️😘 خدایا حافظ تمام کودکان سرزمینم  و فرزندانم باش...اللهم صل علی محمد و آل محمد...

دکتر کثیری کارشون افتضاحه ۱ سال پیش عمل کردم و هیچ تغییری نکرده و انحراف هم الان داره. اول گفت اگر بینیت تغییر نکرد رایگان برات درستش میکنم اما الان گردن نمیگیرن حیف اون پولی که دادم و وقتی که گذاشتم. داخل اینستا هم گفتم بینیمو خراب کردین، کامنتمو پاک کرد و بلاکمم کرد، باور نمیکنید خودتون برین اینستا زیر پستش کامنت بزارین که بینیتونو عمل کردین و راضی نیستین بیبینید بعد یکی دو روز کامنتتونو پاک میکنند. لطفا اعتماد نکنید من خیلی پشیمونم و دیگه کاری از دستم برنمیاد😔کلاه بردار هستن، خودتون قضاوت کنید دکتری که ۱۰ تا عمل در روز انجام میده کارش چطوره!! ۵ میلیون بیشتر بدین اما پیش دکتری برین که عمل خوبی انجام بده.... دکتر کثیری کارشون افتضاح. ممنون از سایت نی نی سایت🙏😔

من هنوز نرفتم پیشش برای ترمیم بینیم میخوام برم و استرس خیلی زیادی دارم من بینیم قبل عمل هم خوب بود چ ...

سلام ، شما برای ترمیم رفتید؟ حسینزاده؟ راضی بودین؟ اخه دکتر من حسینزاده زاغی بود ولی شدیدا مشکل تنفس دارم جدای اینکه انحرافم برگشته از داخل بینیم چسبندگی هم ایجاد شده، ممنون میشم جواب بدید

2706