2733
2734
عنوان

دعا و طلسم

368 بازدید | 28 پست

سلام بچه ها خوبین؟

کسی اینجا هست به دعا و طلسم اعتقاد داشته باشه؟

اگر دوست داشتین بگین در چه رابطه ی بوده؟

من خودم اعتقاد ندارم ولی همش داره بلا سرمون نازل میشه اطرافیان میگن دعاتون کردن

خدایا خودمو دستو میسپارم کمکم کن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من و شوهرم هم همین  نمیدونم چکار کنم

اصلا تو کار شوهرم گره افتاده

تا میره سرکار ی جاش درد میکنه نمیتونه کار کنه

یا هرچی پول میاد خونمون نیومده میره(میدونم گرونیه ولی با خرج کردمون متناسب نیس)

یا ماشینمون عین ساعت کار میکرد یهو بدون دلیل ۲ تومن خرج انداخت دستمون.

درصورتی که هفته پیش دیاگ زده بودیم

نمی دونم شاید منم زندگیم ده ساله جهنمه 

من دختر داییم خیلی وضعشون بد بود خودش میگه شوهرم بد دهن بود پول نمیموند رفتم دعا گرفتم درست شد زندگیمون

2738

منکه خیییلی اعتقاد دارم توقران هم اومده.بچه که بودم یادمه یه همسایه دیوار به دیوار داشتیم هرروز خدا خونشون دعوا وکتک کاری بود چند سال کارشون همین بود. بخدا بعدازچندسال توخونشون یک بسته بزرگ پیدا کردن که دعا بود باطلش کردن بخدا مثل آب روی آتیش بود

زندگی من پسرمه😍هر عمل کَز خیر وشر از آدمی سَر میزند...آن عمل مُزدش به زودی پُشت دَر،دَر میزند👌🤌
منکه خیییلی اعتقاد دارم توقران هم اومده.بچه که بودم یادمه یه همسایه دیوار به دیوار داشتیم هرروز خدا ...

یعنی منم برم دعا بگیرم؟

من فقط دعا به زبون و لحن خودم و از ته قلب رو دوست دارم و اعتقاد دارم.چیزی که واقعا آدمو آروم می کنه.

نه این عربی هایی که شبیه ورد و سحر و جادو میمونه و ادم اصلا نمیفهمه چی داره میگه.

علاوه بر این که اعتقاد ندارم به این جور چیزا ،حرصم هم میگیره از این خرافاتی  هایی که مثلا دنبال دعا واسه خنثی کردن طلسم بی شوهری می گردن!!!!!

من اعتقادم اینه که خدا زبون ما رو خیلی خوب میفهمه لزومی نداره دنبال دعاهای عجیب غریب بگردیم.

who knows the truth? 
اصلا تو کار شوهرم گره افتاده تا میره سرکار ی جاش درد میکنه نمیتونه کار کنه یا هرچی پول میاد خونمون ...

ما تو رابطمون 

من به جاریم مشکوکم 

آخه خواهر شوهرمم میگه که برا بختش اون دعا کرده

خیلی تو این چیزاس 

پناه بر خدا

یعنی منم برم دعا بگیرم؟

آره عزیزم ضرر که نداره.وسعی کن خودت توخونه زیاد قران بخونی ودعاهایی هست برای افزایش روزی ازاینترنت بگیر بخون هرروز خیلی خوبه

زندگی من پسرمه😍هر عمل کَز خیر وشر از آدمی سَر میزند...آن عمل مُزدش به زودی پُشت دَر،دَر میزند👌🤌
میشه دلیلشو بگی لطفا تجربه خاصی داری؟

خب خیلی دیدم .. کدومشو بگم .

مثلا ی نفری با ی نفرد دیگ مشکل داشته میره دعا میگیره ک کمر شوهر زن روقفل میزنن ک نتونه با زنش رابطه داصته باشه و زندگیشون بهم بخوره . اینام  ب مشکل بر میخورن  و شوهر ه نمیتونسته .. میرن پیش دعا نویس و دعا نویس میگ   فللنی این کارو کرده و دعا میده  بهشون  و درست میشه ...

2706