2726
عنوان

IVF های تیرو خرداد ۹۸ بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 80877 بازدید | 5616 پست
دلوانا به نظرت واجبه؟استراحت مطلق بودی؟

نه دکتر من گفت فقط ۲ ساعت اول مهمه استراحت مطلق معنی نداره فقط جارو برقی و تی نباید بکشی

خدایا شکرت بالاخره منم مامان شدم بعد از سه بار ivf  ۱۵.۱۲.۱۳۹۹ بهترین روز زندگیم بود🥰🥰🥰                            ایشالله دامن همه منتطرا زود زود سبز بشه
من گاهی زیاد پا میشم و میشینم .تنهایی سختمه خیلی .شوهرمم بیشتر اوقات نیستش .اصلا بیرون نرفتی؟

نه فقط ۱۱ انتقالم برا ازمایش رفتم اخه خونمون طبقه سوم بدون آسانسوره

خدایا شکرت بالاخره منم مامان شدم بعد از سه بار ivf  ۱۵.۱۲.۱۳۹۹ بهترین روز زندگیم بود🥰🥰🥰                            ایشالله دامن همه منتطرا زود زود سبز بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه دکتر من گفت فقط ۲ ساعت اول مهمه استراحت مطلق معنی نداره فقط جارو برقی و تی نباید بکشی

خب من اینکارا رو نمیکنم .جنین شناس هم به شوهرم همینو گفته بود دوساعت اول مهمه .حالا من تا دیروز همش دراز کش بودم ولی پاهام ورم میکنه .دیگه پا میشم کارای سبک میکنم

به زودی مادر میشم😊خدا اینو میخاد
نه فقط ۱۱ انتقالم برا ازمایش رفتم اخه خونمون طبقه سوم بدون آسانسوره

من ویلاییه .ب نظرت عیبی نداره برم بیرون .تنهایی دلم پوسید .با ماشین آروم میریم

2728
من گاهی زیاد پا میشم و میشینم .تنهایی سختمه خیلی .شوهرمم بیشتر اوقات نیستش .اصلا بیرون نرفتی؟

موقعه نشستن و پاشدن یواش بشین و پاشو پله هم اگه مجبوری بالا پایین کنی خیلی آهسته برو بالا و پایین 

استرس نداشته باش دکترم گفت اگه حرکت داشته باشی گردش خون اتفاقا بیشتر میشه 

پاییز جونم انتقال آخرش کلا رعایت نکرد اصلا اگه یادت باشه واسه خرید بیرون رفت مهمون داری کرد مصاحبه کاری هم رفته بود 

اگه خدا بخاد میخاد اگه نخادم نمیخاد ماها تلاشمون تا موقعه انتقال بوده از انتقال به بعد دست خداست فقط

شنبه عزیزم

ایشالله مثبته منم آزمایش دومم شنبه است

موقعه نشستن و پاشدن یواش بشین و پاشو پله هم اگه مجبوری بالا پایین کنی خیلی آهسته برو بالا و پایین&nb ...

اره بخدا .ن پله نمیرم اصلا .خونم پله نداره .رعایت میکنم .ولی خب آدم اذیت میشه همش تو خونه

اره بخدا .ن پله نمیرم اصلا .خونم پله نداره .رعایت میکنم .ولی خب آدم اذیت میشه همش تو خونه

سخته اما سعی کن تحمل کنی دیگه ایشالله که همه منتظرا دامنشون سبز بشه

2706