2733
2734
عنوان

جشن تولد توی ماه رمضان

1078 بازدید | 15 پست

دوستان ۲۵ اردیبهشت تولد پسرمه...میخوام عصر توی پارک بگیرم به نظرتون بد میشه و اینکه چون ماه رمضونه برا پذیرایی توی پارک گیر میدن به نظرتون...مهمونام ۴۰ نفری میشن

حکایت بارانی ایست بی امان,اینگونه که من دوست دارمت...

بزار بعد از افطار دیگه 

اینجوری زشته گناه هم داره

ممنونم از تک تکتون ک برام دعا کردین....خدا قبول کنه ختم قران یک هفته ام رو به همتون هدیه میدم ان شاءالله حاجت روا بشید و همیشه دلتون اروم و زندگیتون شاد باشه🙏🌸🙏🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

افطاری بده و بعدش بساط کیک و جشن

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!
2738
نه خوب نیس ..شام بده به مهمونات 

تو خونه نمیتونم بگیرم باید بیرون باشه بیرون هم شب اینجا خیلی سرده...شوهرم میگه سه نفری توی رستوران با موسیق و این چیزا اما همه میگن تولد بزرگ بگیر براش

بعد افطار اینجا خیلی سرده...مهمونام هم همش بچن

منم ۲۰ اردیبهشت تولد پسرمه❤ منم موندم چیکار کنم احتمالا بندازم خودمو خونه مامانم چون ی شهر دیگه م من همه خواهر برادرام پیش مامانمن😎😁

درسته بچن،،ولی جلوه ی خوبی نداره،،،چون یکی دوتا نیستن که

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
درسته بچن،،ولی جلوه ی خوبی نداره،،،چون یکی دوتا نیستن که

بهترین کار اینکه کنسل کنم...تولد ۳ نفره کوچلو میگرم براش

به جای اینکه با این شرایط تولد بزرگ بگیری سه نفری خیلی شیکتر بگیرید و بچه تو با کیک ببر آتلیه اونجا ...

مرسی بابت پیشنهادت...

بهترین کار اینکه کنسل کنم...تولد ۳ نفره کوچلو میگرم براش

مبارکش باشه،،❤

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706