2726
عنوان

طمعنم مشکل خیالیاتون هست

97 بازدید | 8 پست

من بچه اولم خیلی تو غذا خوردن دست وپا چلفتیه با اینکه کلاس پنجمه!!!!الان میخوام برای دوقلوهام کاری کنم که اینجور نباشن 

بعضی بچه های فامیل را میبینم از سه سالگی خیلی تمیز و مرتب وخوب غذا میخورن کسی هست بچش اینجور تمیز و مرتب غذا بخوره لطفا اگه کسی هست من ومامانایی که مثل من هستن را راهنمایی کنه که چکار کنیم بچه هامون اینجور بشن

دیگران با ما آنگونه رفتار میکنند که ما به آنها اجازه داده ایم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله دختر من😊عزیزم من از ۴ماهگی بش غذا دادم تقریبا از دو ماه بعدشم که تونست بشینه میزاشتم خودش غذا بخوره دیگه گفتن نداره چقد کثیف کاری میکرد حتی سوپم با دست میخورد اولاش😂ادو سالگی به بعد ولی دیگه قشنگ مسلط بود به قاشق و کم کم چنگالم اصافه کرد.هیچوقت مشکلی با غدا خوردنش نداشتم و ندارم.وقت غدا قشنگ میاد میشینه غذاشو میخوره میره.۸سالشه الان

2728

بله من دخترم3سالش تموم شده مرتب غذاشومیخوره

من ازسنی ک تونست قاشق بگیره دستش قاشقودادم دستش تاخودش بخوره والبته هرجور ک دوست داره سخت نگرفتم کم کم بهترشد...الانم خودش میخوره وتمیز

دختر من دو سالشه. از چهارماهگی کم کم غذاشو شروع کردم. هروقت خواست قاشق و چنگال رو خودش بگیره، دادم بهش. البته خییییییلی کثافتکاری میکرد. یعنی مجبور بودم اخرش ببرم تو حموم سر تا پاشو بشورم

ولی الان خیلی بهتر شده

خودم حس میکنم داره یاد میگیره

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

دختر من 9 ماهشه سبزیجات نگینی و پخته شده مثل هویج،کدو،کلم بروکلی و سیب زمینی رو میذارم جلوش و خودش با اشتها برمیداره میخوره

برای بچه اولم متاسفاته خودم وسواس داشتم و نمیذاشتم خودش غذا بخوره هنوزم که هنوزه با وجود اینکه 9 سالشه از وضعیت غذا خوردنش راضی نیستم

پسر من 2سال و 7ماهشه.کم غذا هست ولی خودش با قاشق و چنگال میخوره.اوایل خیلی کثیف کاری میکرد ولی خودش میخورد تا الان که خیلی بهتر میخوره.ولی کثیف کاری برای من مهم نیس.دکتر میگفت این دست ورزیه و کشف چیزای تازه.بهش اصلا سخت نمیگیرم.بچس باید تا 7سالگی ازاد باشه

من همین یه دونه ام!