2726
عنوان

حذف تاپیک به چه صورته

181 بازدید | 15 پست

؟؟باید نی نی یار حذف کنه

آموزش و خدمات بلیدینگ وهاشور به روش فیبروز بابهترین رنگای اورجینال امریکایی کاشت و اکشتنشن مژه تخفیف ویژه برای نی نی سایتی های عزیز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2686934/چندروز-بعد-قاعدگی-میشه-نزدیکیه-آزاد-داشت?postId=87654372

حذف این تاپیک

آموزش و خدمات بلیدینگ وهاشور به روش فیبروز بابهترین رنگای اورجینال امریکایی کاشت و اکشتنشن مژه تخفیف ویژه برای نی نی سایتی های عزیز

@نی_نی_یار_3    

بیا ببین درس گذاشتم لینک تاپیکمو

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2166471/نکاتی-درباره-درخواست-حذف-تاپیک-ها

حذف تاپیک

حذف تاپیک

سلام عزیزدلم توروخدا یه سوال داشتم جواب بده خیلی ناراحتم من ۲۲ روز پیش رفتم پیش یه خانمی رژلب تاتو کردم با بیحسی تزریقی  الان بعداز ۲۲ روز لبم کبود کبود شده

این عکس لبمه بنظرتون چرا اینجوری شده و اینکه کبودیش برطرف میشه یا نه اینم بگم هنوز لبم مور مور و حالت خواب الودگی داره

سلام عزیزدلم توروخدا یه سوال داشتم جواب بده خیلی ناراحتم من ۲۲ روز پیش رفتم پیش یه خانمی رژلب تاتو ک ...

عزیزم اولا جای مطمين برین

و توترکیبات شما از مشکی استفاده کرده که رژ لبت تیره بشه که اینکار دزست نیس

ترکیب رنگش اشتباه بوده

باید برای ترمیم بری پیشش بگی دکاپاژ کنه لبتو

عزیزم اولا جای مطمين برین و توترکیبات شما از مشکی استفاده کرده که رژ لبت تیره بشه که اینکار دزست نی ...

مرسی قربونتون برم که جواب دادین الان عکس بار اول که رزلب برام زد و بار دوم که برای ترمیم رفتم زد رو میفرستم اگر ممکنه نطرتون رو بدین

بالایی بار دومه که برا ترمیم رفتم انگار کمرنگتر برام زد و نارنجی هم دیدم که قاطیش کرد

مرسی قربونتون برم که جواب دادین الان عکس بار اول که رزلب برام زد و بار دوم که برای ترمیم رفتم زد رو ...

خب عزیزم همیشه ترکیبات رنگیو بپرس ازش و بگو جلو خودت ترکیب کنه ولی رنگاش و ترکیباتش مشکل داشته که اونجوری شده

2706