2726
عنوان

سوال درباره سوراخ کردن گوش نوزاد

114 بازدید | 18 پست

گوش دختراتونو چندماهگی سوراخ کردین؟؟

دخترم یه سالش شده و تا الان دلم نیومده سوراخ کنم

بنظرتون کارم اشتباه بوده؟

احساس میکنم قیافه بدون گوشوارشو بیشتر دوست دارم

از طرفیم حیفم میاد گوشواره هاش گوشه کمد خاک بخورن

دخترکــم! زیباترین هدیه خداـ ممنون که به من حس زیبای مادر بودن بخشیدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهرم دخترشو نبرد گفت بزرگ بشه خودش تصمیم بگیره

تو ۴سالگی به اصرار خودش سورتخ کردن خیلی اذیت شد

به نظرم تا کوچیکه ببر

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2728
خواهرم دخترشو نبرد گفت بزرگ بشه خودش تصمیم بگیره تو ۴سالگی به اصرار خودش سورتخ کردن خیلی اذیت شد ب ...

خودمم همین فکرو میکنم ولی قیافه اینجوریشو دوست دارم

خواهرم دخترشو نبرد گفت بزرگ بشه خودش تصمیم بگیره تو ۴سالگی به اصرار خودش سورتخ کردن خیلی اذیت شد ب ...

آره منم معتقدم تو همون ماه های اول باید برد،چون میگن عصبای گوشش هنوز کامل نشده دردش نمیگیره،گریه هم که میکنه فقط از صدای دستگاه میترسه.اما بزرگ شه هم اینکه سرش میشه گناه داره میترسه،همم‌ اینکه دردش میاد واقعا😖

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
بچم سه سالش هنوز سوراخ نکردم گوشش و بزرگ شد خودش سوراخ بزنه میترسم از الان  بزنم بعد بزرگ بشه ا ...

واقعا؟؟ چه مدلایی؟؟

آره منم معتقدم تو همون ماه های اول باید برد،چون میگن عصبای گوشش هنوز کامل نشده دردش نمیگیره،گریه هم ...

دقیقا هرچه کوچک ترن گوشت لطیف تره و راحت تره برای خودشون

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
من دخترم ۷ ساله است و گوشش را سوراخ نکردم. اجازه میدم هر وقت خودش خواست گوشش را سوراخ کنه. 

بعد سوال پیش نمیاد دیگران بگن لابد گوشواره نداره یا دخترای دیگه گوشواره داشتن دلت نمیخواد؟؟ این سوالا ذهنمو درگیر کرده حتی میگم دخترم سه چهارساله شد شاید دید بقیه گوشواره دارن و دخترم نداره خجالت بکشه

😂😂😂مگه ندیدی لاله گوش هم سوراخ میکنن یا بالایی ترین قسمت گوش و...

فک کردم مدل میزنن مثلا مدل سوراخ ستاره😀 گوش خودم دو سوراخست

بعد سوال پیش نمیاد دیگران بگن لابد گوشواره نداره یا دخترای دیگه گوشواره داشتن دلت نمیخواد؟؟ این سوال ...

من ایران نیستم. اینجا خیلی عجیبه براشون که گوش دختر بچه را سوراخ کنی و گوشواره بندازی. البته خودم هم اصلا اهل طلا نیستم.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2706