2726
عنوان

کتاب خوناش بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 20 پست

اتفاقا رمانها خیالات نیستن خیلی از رمانها به قدری واقعی و زیبا و دارای جملات ناب هستن که خط به خطش رو باید بخونی و فکر کنی 

من خودم کتابای جورج ارول رو دوست دارم کاملا با واقعیت میخونه

کتاب شازده کوچولو به نظرم خیلی زیبا بود بی نهایت لطیف

کتاب های تاریخی هم زیاده که خب واقعیتی هست که نویسنده خواسته ما ببینیم (راست و دروغ تاریخ هیچ وقت مشخص نمیشه اما نتایج همیشه نشون میده واقعیت رو )

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی کتاب میخونم رشته خودم علوم تربیتی هست به کتابهای روانشناسی علاقه دارم مخصوصا کتابهای باربارا و رمان هم خیلی دوست دارم نمیدونم چرا هر وقت که عصبی باشم رمان بخونم انگار آرامبخش تزریق میکنم دور از تمام دنیا میشم کلا کتاب خوبه  

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
2728

دوستان از همگی ممنونم

انگیزه ام برای شروع دوباره بیشتر شد

ببخشد که تک تک ریپلای نکردم

نظراتون عالی بود 

سپاسگزارم

وزن اولیه:  85/5 ......84/8....83/8.....وزن هدف: 70
سلام کتاب خوندن رو به همنشینی و هم صحبتی با خیلی از آدما ترجیح میدم، رمان خوب خوندن یکی از قشنگیای ...

سنم خب خجالت میکشم که با توجه به کتاب نخوندنم بگم  ولی 32

البته یسری کتابها رو خوندم مثل

بیشعوری

سایه

چهار اثر اسکاول شین

کتابهای صادق هدایت

کتابهای باربارا دی انجلیس

گوسفندنباشیم

زندگی در پیش رو

شازده کوچولو و چندتا رمان فارسی

اما نتونستم ادامه بدم

سرچ میکنم از نو شروع می کنم