2726
عنوان

انتظارات شوهرم از من تا نیمه شب

| مشاهده متن کامل بحث + 157390 بازدید | 1194 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی باحاله ک. من شوهرم دیر دیر بخوابه ساعت یازده اس. گاهی وقتا ساعت نه میخوابه. صبح میره سر کار ظهر میاد خونه یا تا ساعت شیش هفت خوابه بعدش دراز میکشه فوتبال میبینه یا بعد سر کارش وقتی کار دیگه ای داشته باشه میره بیرون ساعت هشت و نیم نه میاد بعدشم ک خسته اس میخواد بخوابه

2728
آره خیلی وقتها.. زیاد چرب نخور. میان روز نخواب

الان بچه ها گفتن چون شبا شوهرت نمیذاره بخوابی روزا بخواب. روز تا چشممو میذارم رو هم خواب جن میبینم و دچار بختک میشم فرق نمیکنه شبهایی که شوهرم هم خونه نبست میخوابم دچار همین حالت میشم جنها در غالب افراد خانوادمن ولی رفتار وحشتناک و متفاوت دارن

منم کابوس زیاد میبینم و چند دفعه همون حالتی که بهش میگن بختک واسم پیش اومده و با یه کسی که خودش بیماری ام اس داشته و از طریق یوگا درمانش کرده بود صحبت کردم گفتش ۱۰ شب سر یه ساعت خاص تمرکز کن ذهنتو پاک کن به هیچ چیز فکر نکن یا فقط  به چیزای خوب فکر کن منم همین کارو کردم شبای اول سخت بود ولی الان ۲ سال که دیگه اون حالت واسم پیش نمیادش البته اتاق خواب رو هم عوض کردیم  و کل وسایل خواب رو بردیم یه اتاق دیگه 

من یه کتابی خوندم چند سال پیش به اسم (بعد ناشناخته ) که در مورده جن و ماوراالطبیعه بودش میگفتش که جن وجود داره ولی به هیچ وجه از نظر زمان و مکان با ما تلاقی ندارن 

شوهرت مثل منه البته من یکم فرق دارم وسواس نیستم  ولی دوست دارم با شوهرمتا نصف شب فیلم ببینم چی ...

شاید بچه نداری و یا مسئولیتی تو زندگیت نیست فکر میکنی خوبه این طور ولی به جسم و روح بسیار ضربه میزنه من همیشه در طول روز عصبانی هستم شدید و خسته اصلا حتی حال راه رفتن و یا حرف زدن با کسی ندارم هر جا خونه هرکی میرم دور از دیگران میشینم که کاری بهم نداشته باشن

2706