2726
عنوان

انتظارات شوهرم از من تا نیمه شب

| مشاهده متن کامل بحث + 157390 بازدید | 1194 پست
من تو تاپیکای هیچکس کنکاش نمیکنم.اگه دقت کنی ده ساله عضوم و کل پست هام 2500 تا هم نشده.خب خداروشکر ک ...

اونم هر که بوده بخاطر اذیتها و حرفهای کاربرای اینجا رفته حالا فکر میکنی من اونم  

انقد بدم میاد ازینایی که تو نی نی سایت می چرخنو تو تاپیکای دیگران کنکاش میکنن و دنبال مچ گیری هستن . ...

ناراحت نشو دوستم

دوستانی که میخواستن کمکت کنن همگی گفتن حتما یه مشکلی داره

حالا مواد یا دارو یا هر چیز

مهم اینه که تلنگری باشه برای شما که پیگیرش بشی

شاید خودت میدونی و دلت نمیخواست کسی متوجه بشه

به هر حال اگه این جریان واقعیت داره امیدوارم به بهترین شکل رفع بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ناراحت نشو دوستم دوستانی که میخواستن کمکت کنن همگی گفتن حتما یه مشکلی داره حالا مواد یا دارو یا هر ...

خیلی ممنون . راستش من هم بخاطر این زندگی بدرد نخوری که تا حالا کردم خیلی زود از کوره در میرم اعصابم ضعیف شده 

2728
وای منم اینجوریم😭😭چیکار‌کنیم تا درست‌شیم؟؟

الان دیگه درست بشو نیستیم خواهر ، عادت شده واسمون ، من که دیگه واسه خودم تا نصفه شبا بیدارم حال میکنم ، روزام همش تو چرتم😐

وای خدا اینجا رو ... معتاد، شیشه‌ای، بیش فعال، دوقطبی، شیزوفرنی، اسکیزو فرنی!!!!! عاقا تا اینا شوهرتو نفرستادن آسایشگاهی جایی ببند این تاپیکو!   

کتاب کی (kei) اثر دنیل اچ پینک رو حتما بخون، در مورد ساعت بدن و این جور چیزاست و علمیه نسبتا. اصلا هم لازم نیست پاشی بری تا کتاب فروشی، همینجا به جای بدبخت کردن خودت تو نی نی سایت برو کتابراه رو نصب کن این کتابو دانلود کن. مبلغ زیادی هم فک نکنم داشته باشه و گرنه من الان نداشتمش     

دخترم یک شب یلدا، یک ولنتاین، یک جشن تولد و یک روز زن رو تنها سپری کردی، بعد از این می‌تونی بی‌شوهر زندگی کنی 😂😂😂

خخخخخ اسم کاربریت خاصه! عزیزم تو خاص نیستی! شوهرت خاصه! اصن آسسه!

خعععلی باحال بود. البته بهت حق میدم هاااا

خییییلی رو مخه!  

شوهر منم اگه کارش سنگین نبود اصلا خواب نداشت ولی ایننقققدر کارش سنگینه که دیگه ساعت 12 شب بیهوش میشه.

والا نمیدونم چی بگم! یه کاری بکن که خسته بشه. مثلا وقتی میاد خونه یا ازش کارای سنگین بکش یا اینکه باهاش برو پیاده روی و ... بعدم خیلی زیاد بهش ماست و دوغ و چیزای خواب آور بده

البته باز به نظر من با یه روانپزشک مشورت کن. حتما هم لازم نیست خودشو در جریان بذاری

شاید یه روانپزشک خوب بتونه کمکت کنه

شب ها هم ازین چشم بندها بزن و بخواب 

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..
ما یه همسایه داریم صبحا با جیغ نوه هاش بیدار میشم ک مدرسه نمیخوان برن مادرشونم تو راه رو داد میزنه و ...

خوشبختانه اپارتمانی نیستیم وگرنه بیرونمون کرده بودن😄 ولی صدا دعواهای خودمون چرا میره تو کوچه 

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃

بعد به نظر من چیزای آرامبخش مثل دمنوشهای آرامبخش و کاهو و زعفرون و ... هم زیاد بهش بده بخوره. به نظر میاد استرسش زیاده

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..

عزیزم من نوشته های اولتو خوندم ب فکرم این اومد ک شوهرتو خلافی داره ک باعث بی خابیش میشه مثلا قرص ترامادول یا هر مواد مخدری ک باعث بی خوابیه البته ببخشید ولی خب اینکاراش عادی نیس 

2706