2726

اینایی‌که گفتیو من نمیدونم نتیجشو ولی برای ما روغن زیتون خیلی عالیه 

اگه خیلی کوچیکه بزن به مقعدش وگرنه یکمی‌بده بخوره خیلی کم قاطیه غذاش‌کن

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چند ماهشه و چندوقته پی پی نکرده؟

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪
۲ ماهونیم ۴ روز

اخی شیر خشک میدی یا شیر خودتو؟+

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪
وازلین زدم به مقهدش همه ی پیپیش نمیاد کم میاد

بازم من اونو نمیدونم نتیجشو همین دو کارو تا الان امتحان کردم ضرر‌ نداره امتحان کن

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی

شاید شیر خشکشو غلیظ درست کردی همیشه حواست باشه طبق قانونش درست کنی...خودتم‌چیزای رونده بخور حتما مثل خیار کیوی روغن زیتون...حتما تا فردا پی پی میکنه

بچت پسره؟

2706