2726
عنوان

دیگه نمیتونم برادرشوهرمو تحمل کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 420 بازدید | 29 پست

ا خوب دوستت داره بداخلاقی نکن  

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه که  من انقدر علاقه دارم به کسی درس یاد بدم اگه متوجه نشه صدبارم که شده تکرار میکنم تا یاد ...

منم دوست دارم ولی به شرطی که گوش کنه نه قصدش اذیت کردن باشه 

2728

منم زمان عقدم این مشکلو با دختر خواهر شوهرم داشتم همه جا با ما بود یادم اومد اعصابم خورد شد

وزن اولیه ۷۱/۵وزن الان 61 الهی شکر به وزن دلخواهم رسیدم در طول یکسال با ورزش(بدنسازی) و کالری شماری

به این فکرکن که دو روز دیگه بچه دار که شدی این عموی بچه ات هست و میتونه کلی بهش حال بده و مواظبش باشه حتی تو دوره بلوغ که سرکشی میکنه نیتونی بسپری مواظبش باشه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

کم کم فاصله بگیر ازش به صورت نامحسوس 

رفت و آمدت هم کنترل کن 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
من دوسش ندارم شماها باورتون نمیشه چقد اعصابم داغونه 

من مشکل تو رو داشتم ، قشنگ درک میکنم چی میگی ، آزارش در حدی بود که زنگ میزد مزاحم میشد روزی ۱۰۰ بار ، منم قاطی میکردم ، دیدم بدتر داره میشه ، بچه مثل آدم بزرگ نیست ، خانوادش هم بدشون نمیاد از اینکه توسط اون منو آزار بدن ، تلفن اول پریز رو میکشیدم یا روی موبایل میذاشتم توی ریجکت لیست ، اصلا باهاش حرف نمیزدم ، سوال میکرد یک کلمه ای جواب میدادم و میگفتم میشه بذاری برای بعد ؟ کم کم خودش دید حوصلشو ندارم بیخیال شد . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
2706