1421
1411

۹سالشه هروقت میرم اونجا هی اذیت میکنه یا هروقت بااقام میریم بیرون اونم باید بیاد مث هوو میمونه برام یا وقتی درسشو میاره که بهش بگم چون اصلا هیچی بلد نیس همش اذیت میکنه سردرد میشم منم که نمیتونم جلو مادرشوهرم چیزی بهش بگم مث کنه چسبیده بهم اعصابم ضعیف شده بنظر شما چکارکنم؟

نیشگون بگیر بره بشینه سرجاش

طرف میره دکتر میگه چی کارکنم ۱۰۰سال عمر کنم؟! دکتر میگه : سیگار میکشی ؟ میگه نه میگه  مواد مصرف میکنی؟ میگه نه غذای چرب؟  نه مشروب؟  نه دختربازی؟ نه    دکتر میگه پس میخوای صدسال عمر کنی چه گوهی بخوری دیوث😐😂

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1401
1394

بهونه بیار به شوهرت بگو باهاش صحبت کنه

شازده کوچولو گفت :بعضی کارا ، بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنه ...گل گفت : مثه چی ؟شازده کوچولو گفت :  مثه وقتی کهمیدونی دلم برات بی‌قراره و کاری نمیکنی !
کارت کاملا اشتباهه،،، نباید از اول جوری رفتار میکردی ک بخواد براش درس بگی یا مثلا به روت ببینه بیاد ...

اره تقصیرخودم بود نمیدونسم اینجوریه اصلا باادب نیس خسته شدم 

به مادر شوهرت بگو خوب نیست با ما بیاد 

برای پسر خودتون بده ممکنه ما یه حرفی بزنیم یا کاری بکنیم بعد پسرتون دچار بلوغ زودرس بشه 

دیگه نمیفرستش خاطرت جمع

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1387
بلند داد میزنه که منو زده ابرومو میبره 

رو نده دیگه ازین ب بعد 

اخم کن 

طرف میره دکتر میگه چی کارکنم ۱۰۰سال عمر کنم؟! دکتر میگه : سیگار میکشی ؟ میگه نه میگه  مواد مصرف میکنی؟ میگه نه غذای چرب؟  نه مشروب؟  نه دختربازی؟ نه    دکتر میگه پس میخوای صدسال عمر کنی چه گوهی بخوری دیوث😐😂
خوبه که  من انقدر علاقه دارم به کسی درس یاد بدم اگه متوجه نشه صدبارم که شده تکرار میکنم تا یاد ...

منم دوست دارم ولی به شرطی که گوش کنه نه قصدش اذیت کردن باشه 

1391