2703
2553

عزیزم صددرصد کولیکه قطره کولیکید براش بگیر هردوازده ساعت پنج قطره بهش بده

میدونی کجاش میفهمی که فقط داری نفس میکشی وزندگی نمیکنی اونجایی که درباره هیچ چیزو هیچکس هیچ حسی نداری👊👊👊👊
عزیزم صددرصد کولیکه قطره کولیکید براش بگیر هردوازده ساعت پنج قطره بهش بده

تاثیر داره؟یعنی دیگه گریه نمیکنه؟؟خودم عرق نعناع حوردم غذای نفخ دارهم نخوردم ک ای خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاثیر داره؟یعنی دیگه گریه نمیکنه؟؟خودم عرق نعناع حوردم غذای نفخ دارهم نخوردم ک ای خدا

کولیک بیشتر بچها دارن وتا چهار ماهم ادامه داره اگه خیلی گریه هاش شدیده و باهیچ کاری اروم نمیشه حتما کولیکه ربطیم به غذاهای باددار نداره چون این یه نوع قلنج رودست عزیزم کولیکید یه نوع دارو گیاهی برای بعضی بچها اثر میکنه برابعضیا نه ان شالله که روبچه شما اثر کنه

میدونی کجاش میفهمی که فقط داری نفس میکشی وزندگی نمیکنی اونجایی که درباره هیچ چیزو هیچکس هیچ حسی نداری👊👊👊👊
2456
بمیرم بچم چقد اذیت میشه دعام کنید توروخدا

دخترمنم تا چهار ماه پدرمودراورد فقط صبرتوزیاد کن اگه میخوای درد نکشه موقع شروع دردش اگه ماشین دارین ببرینش ماشین سواری کاملا اروم میشه کیسه ابگرم براش خوبه 

دخترمنم تا چهار ماه پدرمودراورد فقط صبرتوزیاد کن اگه میخوای درد نکشه موقع شروع دردش اگه ماشین دارین ...

کیسه اب گرم زیاد داغ نیس براش؟؟

دوروزه اینجور شده دعا کن دیگ نشه شوهرم کارش شیفتیه نمیتونه زیاد کمکم باشه

کیسه اب گرم زیاد داغ نیس براش؟؟ دوروزه اینجور شده دعا کن دیگ نشه شوهرم کارش شیفتیه نمیتونه زیاد کمک ...

کیسه ابگرم مخصوص کودک دارن که دورش یه نوع حوله ای هست که فقط گرمامیده بیرون عزیزم یا اگه همون معمولیشو داری یه حوله بزار روشکمش بعدازرو حوله براش بزار اول رو بدن خودت امتحان کن ببین گرماش تا چه حدمیشه

2714
کیسه اب گرم زیاد داغ نیس براش؟؟ دوروزه اینجور شده دعا کن دیگ نشه شوهرم کارش شیفتیه نمیتونه زیاد کمک ...

ان شالله که نمیشه دیگه خیلی سخته اگر کولیک بود که صبرتوزیاد کن عزیزدلم بغلش کن بگردونش براش موقع درداش حتما سشوارروشن کن حتما ساکت میشه بعد روپات تکونش بده سشواربزاربغلش من تا چهار ماه تمام سشوار شب تاصبح بالاسرمون روشن بود خیلی تاثیرداره

ان شالله که نمیشه دیگه خیلی سخته اگر کولیک بود که صبرتوزیاد کن عزیزدلم بغلش کن بگردونش براش موقع درد ...

ممنون گلم الان صدای جاروبرقی وانلود کردم ارومتر شده توکلم بخداست یاروهمراهم باشه توشهرغریب

ممنون گلم خیلی لطف کردی

قربونت برم اخه خودم کشیدم میدونم چی میگی من خودم بادخترم زار زار گریه میکردم دست تنهابودم واای شبا تاخوده صبح توخیابونا بودیم باماشین

ممنون گلم الان صدای جاروبرقی وانلود کردم ارومتر شده توکلم بخداست یاروهمراهم باشه توشهرغریب

اره این نوع صداهاخیلی تاثیر داره منم همه نوع صدایی دانلود کرده بودم ولی هیچکدون اندازه خوده واقعیش تاثیرنداشت 

من ک خیلی ترسیدم فقط دارم کمک میخوام ازخدا

ان شالله خداکمکت میکنه ولی نترس اصلا براش خطرناک نیست هیچ دکتری تاحالا نفهمیده دقیقا موقع کولیک کجای بچه دردمیگیره یا چجوردردیه ولی هیچ خطری براش نداره ودلیلشو گفتن احتمالا برای استرسهای دوران بارداریه سرمن که درست بود

2706