2726
عنوان

کمک من وشوهرم نسبت به هم سرد شدیم

418 بازدید | 26 پست

سلام خانم های عزیز نمیدونم چیکار کنم شوهرم با من خوبه تا وقتی که با خانواده اش خوب باشم اگه باهاشون سرد بشم اگه مشکل از اونا هم داشت همه اش تو خونه بیحوصله ودپرس میشینه همه اش میگه تو با اونا خوب باش بابا وقتی بی محلی با آن مجلس میکنم من چطور خوب باشم.ما هرهفته 5 شنبه ها برا شام میایم خونه ی مادر شوهرم البته هر هفته خودش زنگ میزد به من که منتظریم شام میاین من هم میگفتم راه الان 2 هفته اس  نرفتم چون هفته ی قبل اش سر سفره یه حرفی پیش اومد  من بعدا به شوهرم گفتم سر سفره منظورشان به من بود منم به خاطر تو چیزی نگفتم حالا این زنگ رو به مادرش که شما این حرف رو گفتین اونا هم گفتن نه  ما نگفتیم منظورمان  همسرت نبوده حالا از اون موقه مادر شوهرم زنگ نزده بیاین منم نرفتم فقط شوهرم رفته بهشون سر زده حالا شوهرم رفته تو قیافه چیزی نمیگه ولی میدونم چون نرفتم ناراحته وقتی مادرش زنگ نزده دعوت کنه من کجا برم

گاهی اوقات با یک اشتباه .....نوزده نمیشی... صفر میشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اولا که نباید هر هفته دعوت کنن خودت باید با شوهرت بری سر بزنی دومی که تجربه خودمه هر وقت احساس کردی کسی چیزی میکه که منظورش تویی بگو مامان جون منظورتون چی بود یا خودت حواب بده شوهرتو قاطی نکن

خوب چرا حرفشونو به خودت گرفتی.... حتز اگه منظورشون تو بودی هم یه گوش در کن یکی دروازه

آخه چقد بعضی وقت ها آدم  کم میاره خسته میشه

گاهی اوقات با یک اشتباه .....نوزده نمیشی... صفر میشی

اسی جان اولندش که خیلی بد نوشتی دوما احساس می کنم یه مقداری خودت هم مقصری عزیزم

والله من که خیلی به مادرشوهرم سر می زنم اصلا نیاز نیس دعوت کنه خودمون میریم سر می زنیم 

وقتی هم حرفی می زنن سریع به خودت نگیر شاید واقعا منظورش شما نبودی و اینکه چه شوهر خوبی داری که به مادرش گلایه کرده که فلان حرفو به همسرم گفتین  خیلی از مردها این حرفها رو نمی رن به مادرشون بگن به جاش به زنشون میگن تو اشتباه می کنی و ... البته شاید هم باید گفت شوهرت آدم ساده ایه که اون طوری رفتار کرده

جدیدا انگار مد شده همه تو امضاشون می نویسن مذهبی ها ریپلای نکنن 😌 من مذهبی ام و عقیده خودم برام مهمه اما به کسی کاری ندارم چون عقیده همه برای خودشون محترمه ☺ دوستای گلم از این حرفتون دلم می گیره چون خیلی برام پیش اومده که به خاطر کارها و رفتارهایی که مطابق عقایدم بوده به دوستان و آشنایان جواب پس دادم و انتقاد شنیدم درحالیکه کارم اونارو آزار نمی داد و فقط مربوط به شخص خودم بود ☺ می خوام بگم فقط مذهبی ها نیستن که تو کار بقیه دخالت می کنن بقیه هم بله 😏 البته متاسفانه 😐 لطفا به جای اینکه بگین مذهبی ها ریپلای نکنن بنویسین اگه مخالف منی ریپلای نکن به نظرم بهتره 😘 مثلا یکی تاپیک زده بود که چیکار کنم هم حجابم کامل باشه هم سنجاق روسریمو خراب نکنه عزیزان اگر راهکار دارین بگین اگه نه لطفا ننویسین که چندتا تار موی شما اگه بیاد بیرون اتفاقی نمیفته و...😍بیایید کلا به عقاید همدیگه احترام بذاریم😍

حالا حرفشون سر سفره چی بود که ناراحتت کرده؟

جدیدا انگار مد شده همه تو امضاشون می نویسن مذهبی ها ریپلای نکنن 😌 من مذهبی ام و عقیده خودم برام مهمه اما به کسی کاری ندارم چون عقیده همه برای خودشون محترمه ☺ دوستای گلم از این حرفتون دلم می گیره چون خیلی برام پیش اومده که به خاطر کارها و رفتارهایی که مطابق عقایدم بوده به دوستان و آشنایان جواب پس دادم و انتقاد شنیدم درحالیکه کارم اونارو آزار نمی داد و فقط مربوط به شخص خودم بود ☺ می خوام بگم فقط مذهبی ها نیستن که تو کار بقیه دخالت می کنن بقیه هم بله 😏 البته متاسفانه 😐 لطفا به جای اینکه بگین مذهبی ها ریپلای نکنن بنویسین اگه مخالف منی ریپلای نکن به نظرم بهتره 😘 مثلا یکی تاپیک زده بود که چیکار کنم هم حجابم کامل باشه هم سنجاق روسریمو خراب نکنه عزیزان اگر راهکار دارین بگین اگه نه لطفا ننویسین که چندتا تار موی شما اگه بیاد بیرون اتفاقی نمیفته و...😍بیایید کلا به عقاید همدیگه احترام بذاریم😍
چی میکی حرفا چیه میزنی؟

عزیزم دیدم ک میگم

همین قبل عید همسایمون همینطور شده بود اخرشم ی دعا گوشه خونشون پیدا کرد ی نفرو بهش معرفی کردن رفت دعارو باطل کرد تازه ب خورد شوهر بدبختشم داده بودن ک باطلش کردن و الان زندگشون مثل قبله

کسی نمیاد الکی ی حرفیو بزنه حتما دیدم ک اومدن میگم

بهارِ زندگیِ مادر، تو وصل بودی به بهشت و من وصل شدم به تو، و بهشت اینگونه کشیده شد به زیر پاهایم🤱💙🧿
عزیزم دیدم ک میگم همین قبل عید همسایمون همینطور شده بود اخرشم ی دعا گوشه خونشون پیدا کرد ی نفرو بهش ...

اومدم*

بهارِ زندگیِ مادر، تو وصل بودی به بهشت و من وصل شدم به تو، و بهشت اینگونه کشیده شد به زیر پاهایم🤱💙🧿
2706