2726

سلام 

میخواستم بپرسم برای سحری چی درست کنیم بهتره ؟ هضمش طولانی تره انرژیش بیشتره ؟ تشنه نمیکنه ؟ 

منظورم غذاست 

خرما اینا رو نمیگم

میخوام چند تا غذایی که تجربتون ثابت کرده اگه سحری بخوریم کمتر گرسنه گی بهمتون فشار میاره را بهم بگید.

ممنونم

ايشالا درمان سرطان كشف بشه

برای رفع تشنگی هیچی مثل میوه نمیشه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ابگوشت سنگین و دیر هضمه.ما سحری حاضری میخوریم مثل ارده شیره.خیلی خوبه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2728

تجربه کردم برنج ضعف و گرسنگی میاره.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

من کل ماه رمضون سحری نیمرمیخورم تابعدازظهربدون مشکل میکشم.

برای سحری اگه چندتادونه تخم هل بجوین درطول روز تشنه نمیشین

شربت چهارتخم هم بخورین ازمیزان تشنگی کم میکنه

👪خدایابابت بهترین وقشنگترین هدیه ای که بعداز۱۵ماه بهم دادی ازت ممنونم.خودت ازش محافظت کن👪

من که خرما باید سه چهار تا بخورم تا گرسنه م نشه

همسرم هم حتما باید هندوانه بخوره تا تشنه ش نشه

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

من دیشب آخر شب ارده شیره خوردم دیگه سحر بیدار نشدم اصلا گرنسم نشده ولی به شدت تشنمه حالا نمیدونم به خاطر اونه یا نه

خدایا هزار بار شکرت

برنج زود ضعف میاره

خربزه عالیه برای رفع تشنگی ودیر گرسنه میشه ادم

بنظرتون با بچه هشت ماه که زیاد غذای کمکی نمیخوره .وبه شیرمن وابسته ست،روزه بگیرم ایرادی داره؟؟؟؟

(  تیکر یک سالگی پسرمه  )

ابتدا شکلات تخته ای رو به روش بن ماری ذوب میکنیم،،در قالب سیلیکونی مخصوص کاکائو کف و دیواره هارو میپوشونیم،در یخچال میگذاریم،،،،،سپس مغز دلخواه مثل خرما،،یا گردو را درون قالبها میریزیم ،،،در آخر دوباره شکلات تخته ای ذوب شده را اضافه میکنیم میذاریم یخچال،،،وقتی خودشو کامل گرفت از قالب برمیگردونیم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706