2726
عنوان

بچه داری چقد سخته

| مشاهده متن کامل بحث + 173 بازدید | 18 پست
خب تنهام. کسی دورو ورم نیست. همه چی گردن خودم افتاده‌ 

بیشتر استراحت کن و از شوهرت کمک بگیر بزار دستش عادت کنه. بداخلاقی نکن حتی اگه کارها نصفه و نیمه انجام شد ازش تشکر کن

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
کارای خونه گردن خودمه. آشپزی و... کسی نیست کمکم.

منم کسی کمکم نبود غذا دو سه وعده ای درست میکردم خونه رو خیلی کم تمیز میکردم اصلا سخت نگیر فقط به بچت و خودت برس بقیش درست میشه

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سه شیره چیهه؟؟؟؟ علایم رفلاکس رو میشه بگی؟

شیره انگو خرما توت و اکه هم خاستی انجیر تو مغازه مخلوط میکنن با شیر قاطی کن بخور.من پسرم اوایل دو سه دقطقه که شیر میخورد هی خودشو قوسی میکرد مثله حالت قد کشیدن و تو خواب اب دهنش میپرید تو گلوش و خیلی سکسه میکرد البته یکسه یکم طبیعی هست ولی نه روزی چند بار.بعد تو ۳۷ و ۸ روزگیش بود که عطیه و سرفه باهم میکرد فک کردم سرما خورده دکتر اسپری بینی داد بعد دیدم گرفتگی بینیش هی داره بدتر میشه و مثله خلط تو گلوشه و نعس کشیدن براش سخت بود تو نت که سرچ کردم دیدم علایم ریفلاکسه بردمش دکتر گفت اره ریفلاکس داره و روازی اخر که فهمیدم تازه شیر و برمیگردوند

2728