2726
عنوان

بارداری با وزن بالا

282 بازدید | 18 پست

سلام دوستان کسی بوده با وزن بالا بارداری خوبی رو گذرونده باشه؟

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

من میخواستم از ماه دیگه ورزش کنم تا وزنم بیاد پایین بعد اقدام کنیم ولی همسرم اصرار به بچه دار شدن داره.موندم چیکار کنم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من وزنم بالا بود و هست ولی بارداریم هم دیابت بارداری داشتم هم خونریزی

من سر بارداری قبلیم خونریزی داشتم

اره منم بارداريم وزنم بالا بود اما مشكلي نداشتم بچمم خداروشكر سالم بود

خدا رو شکر.میتونم وزنتونو بپرسم؟

من سر بارداری قبلیم خونریزی داشتم

خیلیا به من میگفتن چون بچت پسره به خونریزی میفتی

مادرشوهرم میگفت بچت مومن و پاک میشه😎

اما دکترم میگفت چون اسپرم شوهرت ضعیف بوده اینجوری شدی

من وزنم نرمال بود قبل بارداری. ولی دوران بارداری خیلی وزن زیاد کردم (۲۱ کیلو...)، با اینکه پیاده روی داشتم و سعی می کردم رژیم سالم داشته باشم. ولی خوشبختانه نه مشکل قند داشتم و نه فشار و هفته ۴۱ زایمان کردم. الان که پسرم ۱۱ ماهه است، بدون رژیم و فقط با شیردهی و پیاده روی ۱۸ کیلو کم کردم و فقط ۳ کیلو باقی مونده...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
من الان ديگه رژيم گرفتم مثلا شدم73 اون موقع بودم 81 ك باردار شدم تا 100 رفتم

آفرین به ارادت چه خوب لاغر کردی

من وزنم نرمال بود قبل بارداری. ولی دوران بارداری خیلی وزن زیاد کردم (۲۱ کیلو...)، با اینکه پیاده روی ...

خدا رو شکر که مشکلی نداشتی

ببین هر جوری شده اول خودتو لاغر کن سلامتت خودت برات مهم باشه با وزن بالا باردار شدن ریسکای خاصه خودشو داره و بعدا خودتونم اذیت میشید

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2706