2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تازه رفتم 22هفته،منم گاهی خیلی کم هست گاهی نیست، تازه متوجه شدم، مال منم ضربه میزنه، شماها کجای شکمتون هست؟ من زیر ناف حس میکنم

دخترم یعنی زندگیم، تازه فهمیدم خدا بهم دختر داده، عشقم، نفسم، عمرم عاشقانه دوستت دارم💕💕❣️❤️💖
2731
اولین حرکات تو‌هفته چند حس میشه؟؟؟

بستگی به لاغری و چاقی داره، و موقعیت جفت، من یه بار هفته ،17 اینا حس کردم، بعدشم 20 اینا ،

دخترم یعنی زندگیم، تازه فهمیدم خدا بهم دختر داده، عشقم، نفسم، عمرم عاشقانه دوستت دارم💕💕❣️❤️💖
چقدر دیر 😔 کاش میشد زودتر باشه

بعضیا زودتر متوجه میشن، لاغری چاق؟ بچه اولته؟ 

2738

عزیزم حتما جفتت قدامیه. جفت ک خلفی باشه تکون های بچه از 14 15 هفته قشنگ حس میشه و منظم و زیاد ولی جفت قدامی چون جلوی شکمه و بچه پشت دیرتر تکون می خورن و تکونم بخورن جفت اجازه نمیده زیاد حس کنیم. منم جفتم قدامیه و الان 16 هفتمه هنوز حس نمی کنم.

میگن با ازدواج دینتون کامل میشه...اینو نمی دونم ولی میدونم با دختردار شدن خوشبختیتون کامل می شه❤❤❤
عزیزم حتما جفتت قدامیه. جفت ک خلفی باشه تکون های بچه از 14 15 هفته قشنگ حس میشه و منظم و زیاد ولی جف ...

من با اینکه جفتم خلفی هست و الان 22 هفته هستم اما خیلی کم متوجه میشم