2737
2734
عنوان

دعا کنید نی نی داره به دنیا میاد❤️❤️کتی ام

| مشاهده متن کامل بحث + 935 بازدید | 43 پست

ولله خيرحافظاوهو ارحم الراحمین😌ب نیت همین ایه مبارک ایشالاااااااااا جفتشون صحیحو سالم برمیگردن خونه

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خاله شدنت مبارک😍😍

انشالله خواهر گلت و نینی جانش سلامت باشن😘😘

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2728

مرسی از همه 

من تو راه بیمارستانم❤️❤️❤️❤️

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
ای جان ان شالله سالم و سلامت دنیا بیاد  خاله شدن ی حس خیییییلیییییییی قشنگه درست مث حس مادر شد ...

اره به خدا انگار دارم مامان میشم😍😍😍😍😍😍

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

به دنیا اومد عکسش رو پست میکنم❤️❤️❤️❤️

2738
انشالله سالم به دنيا مياد عزيزم. برامون دعا كن 💋❤️

حتما انشاالله❤️❤️❤️❤️❤️❤️

چ خواهر خوبی هستی😍😘

نظر لطفته عزیزم😍😍😍😍😍خواهرم اینجا غریبه وظیفمه پیشش باشم😍😍😍😍

انشالله سالم بدنیابیاد.....انشالله یه روزی قسمت خودتون بشه...

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
میشه منم یه روزبرم بیمارستان برای به دنیا اوردنش بعدش گریه کنه خجالت بکشم ازمامانم شیرش بدم ؟😢😢

الهی عزیزم چرا نمیشه 

زنداداش من حدودا ۱۰سال منتظر موند اخرای ماه دیگه نی نیش به دنیا میاد ❤️❤️❤️❤️❤️❤️توام همینطور میشی مطمئنم

2706