2726

واسه اثاث كشي بهتره تو همين خونه كه هستم ظرفامو بشورم و تمييز ببرم يا همينجوري بسته بندي كنم بعد اونحا تو خونه جديد همرو بشورم و بزارم تو كابينتها

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نظر خودم اينكه همه ظرفامو بشورم بعد دسته دسته نايلون كنم چسب بزنم بسته كنم كه رسيدم خونه حديد راهت باشم فقط بزارم تو كابينتها

2728

من اثباب کشی نکردم

ولی دوستم همه ظرفها را شست با خودش برد 

اونجا فقط چید 

دیگه وقتش و برای شستن و خشک کردن نذاشت 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
خونه جدید بشور معلوم نیست تو اسباب کشی چه بلایی سرشون بیارن... تو کارتون و اینا هم ممکنه حشره بره

حشره از كجا بره يكسال كه تو كارتون نميمونه كارتون كنم چهار پنج روز بعدش اثاث ميبرم

بعد اينكه همه چي رو بايدبشورم ؟مثلا قابلمه هاي دم دستيم كه تميزه و هر روز استفاده ميكنم هم بايد بشورم؟خيلي سخت ميشه

چرا باید ظرفارو بشوری؟ اساس کشی نکردم تاحالا واسه همین میپرسم

حوب مثلا تو خانه جدید تمیز چیده بشن 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
چرا باید ظرفارو بشوری؟ اساس کشی نکردم تاحالا واسه همین میپرسم

خوب اثاث كشي به جور خونه تكوني هم هست ديگه بالاخره ظرفها رو درمياريم و ميبريم و دوباره ميچينيم انگشت ميخوره كثيف ميشه

حالا من گفتم تو کاری که دوست داری بکن تجربه خواستی تجربه‌مو گفتم

مرسي عزيزم لطف كردي 

خب من موقعي كه ظرفها رو بزارم تو كارتون همشون رو نايلون پيچ ميكنم بازم كثيف ميشه؟

2706