2733
2734

سلام دوستان. من به خاطر مشکل تنفسی رفتم دکتر .گفت انحراف بینی شدید دارم که باید عمل بشه. و گفت که بیمه هزینه عملو میده.میدونین بیمه چند درصدشو میده؟ و اینکه میشه دکتر خوب توی تهران معرفی کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم عمل کردم، قبلش اصلاااااا خواب نداشتم...نفس نمیکشیدم که.  الان ۴ ساله عمل کردم راحت شدم. مال من خیلی شدید بود. دکتر بهم گفت ۹۹ درصد برنمیگرده و راحت میشی. تا حالا هم همینجور بوده. (مال بعضیا برمیگرده حالت قبل) ...زمان من بیمه تکمیلی هزینه رو میداد. یادم نیست چند شد.

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
2728
منم عمل کردم، قبلش اصلاااااا خواب نداشتم...نفس نمیکشیدم که.  الان ۴ ساله عمل کردم راحت شدم. مال ...

وای منم شبا اصلا نمیتونم بخوابم. با دهن هم اصلا نمیتونم نفس بکشم.شدیدا هم از عمل میترسم. زیبایی هم عمل کردین؟

من دیروز عمل کردم. هم انحراف هم سینوزیت. بیمارستان میلاد. دکتر مسعود فلاح تفتی. تمام هزینه ام که ده میلیون میشد رو تکمیلی داد. کل هزینه من هزینه متفرقه بود که ۱۰۰ هزار تومن دادم. دکتر فلاح تفتی یکی از بهترین دکتر هاست. الانم تازه مرخص شدم اومدم خونه

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
2738