2726

من چند وقته خیلی حساس شدم توی انتخاب رشته ام ونمیدونم چی بخونم ینی میدونم هاا ولی دودلم ینی اطلاعات کافی ندارم راجب رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار  که میخوام بخونم راهنماییم کنید

من کامپیوتر نرم افزار خوندم هیچی و هزچی بلد نیستم ولی خیلی رشته پر درآمدیه اگه بتونی واردش بشی و خوب یاد بگیری در ضمن تو دانشگاه خوب یاد نمیدن حتما کلاسای اموزشی ازاد برو من اصلا ب کامپیوتر علاقه نداشتم و نخواستم یاد بگیرم فقط مدرک میخواستم ان شاالله موفق باشی 

منم چند ساله دارم فکر میکنم واسه ارشد چی بخونم رشته کارشناسیمو دوست ندارم واسه ارشد مشاوره ثبت نام کردم ولی حس میکنم علاقه ای ندارم میگم خودم هزار جور مشکل روحی دارم فردا چطور میتونم این رشته رو بخونم و به یکی کمک کنم از طرف دیگه رشته های سخت رو اصلا نمینونم بخونم چون بچه کوچیک دارم دوست دارم یه رشته اسونتر بخونم که به روحیه ام بخوره مثل ادبیات فارسی من این رشته رو دوست دارم ولی میگم آخرش چی بشم دوست دارم معلم بشم ولی استخدامی ها واسه هر رشته ای ۱ یا ۲ نفر میگیرن اونم معلوم نیست قبول بشم یا نه ولی کلا روحیه ام به ادبیات میخوره و داستان نویسی و شعر رو دوست دارم ولی همیشه حرف مردم که این چه رشته ایه که اینقدر وقت گذاشتی آخرش هیچی نشدی ولی من کلا رشته های دیگه رو دوست ندارم چون سخته ادبیات هم سخته ولی نسبت به بقیه یه کم اسونتره و به روحیه ام میخوره الان پشیمونم چرا مشاوره ثبت نام کردم یک سال دیگه هم عقب میمونم تا سال بعد ولی کاش یکی راهنماییم کنه این رشته خوبه یا نه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728