2726

سه نصف شده هیچیش پیدا نمیشه نه گاس براش پیدا میشه نه قاب ینی درش هست😑شوهرم ببینه میکشتم با این قیمتا😰

همان شد که خدا خواست نه آنچه خودم خواستم خدایا راضیم به رضای تو 😊ممنون بابت تودلیمو گل پسرم ببخش ناشکری کردم سالم بذارش تو بغلم😍😙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از تین ژله ایها نیست واسش بخری

نه هیچی نیس حالا درشو چکار کنم 😳

همان شد که خدا خواست نه آنچه خودم خواستم خدایا راضیم به رضای تو 😊ممنون بابت تودلیمو گل پسرم ببخش ناشکری کردم سالم بذارش تو بغلم😍😙
2728
با چسب هل بچسبون 

چسب چی؟هِل یا أ داره از کجا بخرم ؟

برو پاساژعلاء الدین فقط و فقط شاید آنجا پیداکنی

تهران نیستم که استان مرکزیم اراک پیدا نکردم😔

نه هیچی نیس حالا درشو چکار کنم 😳

منم یه گوشی دارم مدلش خیلی قدیمیه  درش گم شده هیچ جا هم نیست ...خیلی گشتم نبود.  از این قاب لب تابیا براش خریدم 

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
منم یه گوشی دارم مدلش خیلی قدیمیه  درش گم شده هیچ جا هم نیست ...خیلی گشتم نبود.  از این قا ...

آهان پس ازونا میخرم 

آهان پس ازونا میخرم 

یا از اونا بخر یا اینکه برو تعمیر گاههای گوشی شاید برات پیدا کنن تو وسایلشون

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
یا از اونا بخر یا اینکه برو تعمیر گاههای گوشی شاید برات پیدا کنن تو وسایلشون

عه جدن مرسی عزیزم از راهنماییت گوشی من g4بعد جدیدا ی گوشی g4 2اومده وسایل گوشی من دیگه پیدا نمیشه خدا کنه پیدا کنم داغون شده

2706