2737
2734
عنوان

خواستگار...

502 بازدید | 19 پست

با سلام

مجرد هستم و 28 سالمه و کارشناسی ارشد دارم و خواستگاری برام اومده که دیپلم و 39 سالشه و با اطلاع خانواده ها یک تماس تلفنی با این اقا داشتم که ایشون گفتن وضع مالی متوسطی دارن ، و خیلی پولدار نیستن، البته من خودم معیارم برای انتخاب همسر سطح تحصیلات و پول نیست بیشتر دلم میخواد اخلاق و وفادار باشه، من در نگاه اول گفتم اختلاف سنی زیاده و نه اما هم اقا و هم خانواده محترمشون و هم اشنایان و معرف میگن بهتره از نزدیک همدیگر ملاقات و صحبت کنید شاید ویژگی خاصی داشته باشه، و من خیلی سردر گم هستم که دیدار داشته باشم یا خیر....!

لطفا راهنماییم کنید، ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین این که معیارت پول نباشه یه چیزه

و اینکه مدیریت مالی و توان مالی پسر چقدره یه چیز دیگه!

ایشون شغلش چیه درآمدش چقدره و با توجه به درامد و تعداد سالهایی که مشغول کاره ببین حدودا چقدر سرمایه داره

یکی حاصل چند سال کارکردنش خونه و ماشینه

یکی سرمایه کارش کرده

از این طریق بفهم پولاشو تو مدت اشتغالش چیکار کرده

و البته طبق شرایط سنی و مالیش من فکر میکنم موقعیتای یهتر واست فراهم بشه عجله نکن

هرچه در جستن آنی؛ آنی🙄
2728

عزیزم حتما یکی دوبار ببینشون شاید اقای خوبی باشن زیاد ب ظاهر و عدد و رقم فکر نکن چ بسا مردهایی ک دکترا دارن‌اما ببخشید ببخشید بیشعورن ....

حتما باهاشون حرف بزن رفت ووامد کن و بشناسشون 

بعدم همیشه دختر یک درجه از همه لحاظ بالاتر باشه بهتره واسش ....

این آقا ۱۸ سالگی دیپلم گرفته دوسالم سربازی رفته  پس حدودا از ۲۰ سالگی تا ۳۹ سالگی وقت کار کردن و کسب درآمد داشته 

ببین تو ۲۰ سال اگه هیچی نتونسته باشه به دست بیاره نه سرمایه ای نه خونه ای چیزی؛ ینی یا تنبله یا پولشو درست خرج نمیکنه و مدیریت مالی نداره و این آدم تاااااا آخر عمرش به همین منوال پیش میره خیلی حواستو جمع کن اگه هیچی نداره بیچاره میشی درآینده

هرچه در جستن آنی؛ آنی🙄

اختلاف سن و اختلاف تحصیلیتون زیاده 

شغل ایشون چیه ؟ 

شرایط مالیشون توی این سن باید حداقل متوسط باشه چون تا بحال هم مجرد بوده و زمان و هزینه هم برای تحصیل صرف نکرده 

باید پس انداز داشته باشه وگرنه اگر تا الان نتونسته یک حد معقولی امکانات داشته باشه از این به بعد هم  شاید پیشرفت چندانی نداشته باشه 

حالا شما یکبار ایشون ببین شاید اصلا ظاهرش و رفتارش به دلت ننشست 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2738
چیزسی که شنیدم تولیدی لباس دارن

اگه شرایط سنیشو میپذیری حتما دقیق و با جزئیات بگو خانوادت از تولیدیش و سرمایه کارش بپرسن 

اگه تولیدیشم یه چیز کوچیکه و درآمد آنچنانی نداره امیدوار نباش بهش

اگه درآمدش خوبه یا کارگاه بزرگی داره و اینا و به تو گفته هیچی ندارم پس ینی خسیسه 

هرچه در جستن آنی؛ آنی🙄
بله در خیابان جمهوری هستن و با پدرشون هستن

اگه با پدرش درآمدش یکیه و چیزی به دست نیاورده ینی حق و حقوقشو درست حساب نمیکنن براش

یا اونا حساب میکنن خودش پولاشو به باد فنا میده بلد نیست جمع کنه

خیلی عجیبه این موردت😂😂😂

هرچه در جستن آنی؛ آنی🙄
2706