2737
2734
عنوان

رابطه محافظت نشده

5392 بازدید | 40 پست

اول ببخشيد اين سوال رو ميپرسم چون ديدم بعضيا ديد خوبي نسبت ب پرسيدن اينجور سؤالا ندارن.

من چرخه پريوديم خيلي نام نظمه بعضي وقتا ٢٥روزه هس بعضي وقتا ٢٨ و...كلا نامنظمه

ديروز روز ١٥ يا ١٦ بوده .نزديكي محافظت نشده داشتم إمكانش هس باردار بشم؟ الان بايد چ قرصي بخورم ؟الان بخورم أثر داره.؟ممنون ميشم كمك كنيد

فقط يه نشونه .....يه معجزه......💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینطورم و خب از اول ازدواجم هم هیچوقت از قرض یا چیزای دیگه استفاده نکردم مشکلی هم پیش نیومده

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2731
از دارو خونه بگيرم عزيزم؟قيمتش حدودا چنده؟

داروخانه بگو قرص اورژانسی بهت نیدن حالا ممکنه اسماش فرق کنه دو تا قرص کوچیک تو یه بستس قیمتشم ۱۵۰۰ تومنه

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2738
منم همینطورم و خب از اول ازدواجم هم هیچوقت از قرض یا چیزای دیگه استفاده نکردم مشکلی هم پیش نیومده

ما هميشه جلوگيري داشتيم ديروز ولي اونكاري ك نبايد ميشد شد.الان استرس دارم اصلا شرايط بچه رو نداريم

فقط يه نشونه .....يه معجزه......💔

ینی چی؟

منظور ایشون جلوگیری نداشتن این بار

شما هیچوقت جلوگیری نداری؟!

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
داروخانه بگو قرص اورژانسی بهت نیدن حالا ممکنه اسماش فرق کنه دو تا قرص کوچیک تو یه بستس قیمتشم ۱۵۰۰ ت ...

بیشترین تاثیر رو زمانی داره که تا ۱۲ ساعت بعد از نزدیکی خورده باشی یعنی بیشتر از ۱۲ ساعت نگذشته باشه 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2706