2737
2739
عنوان

کی بچه اش کلاس چرتکه میره؟

241 بازدید | 6 پست

سلام دوستان

دخترم امسال میره کلاس اول واسه تقویت پایه اول دبستان خوبه بره کلاس چرتکه یا اینکه اصلا به درس هاشون ربطی نداره؟ خانه ریاضیات هم هست اونجا چطوره؟ کسی تجربه ایی تو این زمینه ها داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم برا دختر شما که خیلی زوده 

من پسرم کلاس چهارم بود میخواستم بزارمش اما معلمش نزاشت گفت نزارنین چون ایران اومده مثل چین وکشورهای دیگه این کلاس چرتکه رو گذاشته اما معلمهای که گذاشتن هیچ کدومشون دوره ای ندیدن ویاد ندارن روش صحیح رو اموزش بدن این باعث میشه بچه تو پایه های بالاتر مثل یعنی دبیرستان دچار مشکل زیادی بشه واین مشکل ساز میشه گفت بچه خودشم نزاشته منم نزاشتم بچمه کلاس ریاضی معمولی بزار اما چرتکه نزار

کاش خوشبختی هم مثل مرگ حق بود

راستش دوست من دخملش رو گذاشته آی مت. دوستم خیلی راضیه ازش. دخترش  5 سالشه. الان تمام اعداد رو میدونه. جمع و منها رو بلد شده. خیلی هم دوست داره این کلاس رو. کلا کلاسش هم برای دوره های بچه های زیر 7 سال هست انگار. 

من پسرم یک سال ونیم رفت . اوایل خوب بود بعد که مدرسه رفت کلا قاطی کرد . معلمشم خیلی بد بود و بی بخار . فقط 5 دقیقه درس میداد و تمام . نه تشویقی نه چیزی . 4 ترم مونده بود تا تموم شه . البته اینا دورشون دوساله بود و فقط ضرب و تقسیم و جمع و تفریق بود . اینم بگم که بیسترین زحمتش واسه خودته باید درستی یا غلطی تمریناتشو چک کنی . و هر روز باهاش ذهنی کار کنی . یعنی نود درصدش به خودت و بچت ربط داره . پسر من بخاطر مشقهای زیادش که نمی نوشت گفت دیگه نمیرم از طرفی مسقهای مدرسه هم بود و این کلا نوشتنو دوست نداره . منم گفتم تو فشار نزارمش چون خیلی عذاب میکشید به خاطر نوشتنی هاش

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم