2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من تجربیاتم تو هفته 4تا 16فقط ویار بود و ارزوی مرگ😧

الان هفته چندمى؟

منم حالم بده خييييييلى حالت تهوع دارم مخصوصا شبا.دارم ديوونه ميشم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

🦋

چه تجربه ای 😔

هفته نه م 

ولی سنو گفت شش هستم 

خونریزی هم دارم...تموم نمیشه راحت شم ده روزه ..

فقط شیاف میزارم 

هنوز دکتر نرفتم 

شیافم ماما داد 

چون سه تا دکتر رفتم گفتن سقط میشه 

به زور شیاف نگه داشتمش ده روزه 😢

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
الان هفته چندمى؟ منم حالم بده خييييييلى حالت تهوع دارم مخصوصا شبا.دارم ديوونه ميشم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

الان 21هفته ام

منکه هفته ای 2بار سرم میزدم و یه شبم بیمارستان بستری شدم با رضایت خودم مرخصم کردن

تپش قلب داشتم و ویار خیلی شدید 

اب هم میخوردم بالا میوردم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2738
اى جاننم 😍معلومه ك ميشه گفتم شايد سوالاى ما براتون تكرارى باشه😅😅😘😘

😂بلاخره هرچقدر بالاترم برم دردامون مشترکه +دردای جدیدتر ک نگم براااات😓

خواب دیدم برگشتی پاشدم صدقه دادم    
الان هفته چندمى؟ منم حالم بده خييييييلى حالت تهوع دارم مخصوصا شبا.دارم ديوونه ميشم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

سیرابی بخور

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍
چه تجربه ای 😔 هفته نه م  ولی سنو گفت شش هستم  خونریزی هم دارم...تموم نمیشه راحت شم ده ...

استراحت مطلق داشته باش و حتما نشاستع بزن رواب بخور غلیظ باشه.تا کمرتو سفت کنه

خواب دیدم برگشتی پاشدم صدقه دادم    
الان 21هفته ام منکه هفته ای 2بار سرم میزدم و یه شبم بیمارستان بستری شدم با رضایت خودم مرخصم کردن ت ...

سرم چى ميزدى تاثير داشت؟

من دانشجوام هستم😅😅😅اون روزا قشنگ نابودم.

من همش فكر ميكردم الكيه وبارداريم اوكى نيست .تا وقتى صداى قلبشو شنيدم فهميدم قضيه جديه

🦋
استراحت مطلق داشته باش و حتما نشاستع بزن رواب بخور غلیظ باشه.تا کمرتو سفت کنه

یکسره دراز کشیدم 

اب سرد و نشاسته روزی یه بار میخورم به نظرت کافیه یه ق میریزم 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2706