2733
2734

خیلی چیزا میخوام

اخه این مملکت چرا کنفیکون شد دست ب هر چی میزنم طلا میشه هر چی میخوام بخرم میترسم قیمت بپرسم

ب کجا چنین شتابان.

یه نایلون خرید کردیم دیشب شد 400 چیزی نخریدیم واله خیلی کم بود😰

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دلم قرمه سبزی میخاد الان

لوبیا قرمز چند شده پاشو برو لوبیا خیس کن دست ب کار شو واسه شب. ب صبحونه که نمیرسه😅

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
2738
دلم خاااااب میخاااد 

ای بابا اینکه در دسترسه بخواب کاری نداره. فدات شم😄

آی دلم میخاد برم زیرش میترسم شوهرم بیدارشه

پاشو بذو اصفحانو بارون بدوووو ممکنه  دیگه گیرت نیاد 

لوبیا قرمز چند شده پاشو برو لوبیا خیس کن دست ب کار شو واسه شب. ب صبحونه که نمیرسه😅

نمیدونم عزیزم من خاله اینام لوبیا داشتن کشاورزن سهممو دادن. حوصله ندارم پاشم خیس کنم.بعد قرمه مادرم فقط دوسدارم

همونlia73 سابقم
2706