2737
2734
عنوان

استرس و نگرانی

81 بازدید | 9 پست

سلام خانوما

کسی هس که مدام استرس وابسته باشه😭

من یه مدته استرسم زیاد شده

الکی هم

مثلا خب میگم نکنه پسرم میره پایین بازی اتفاقی خدایی نکرده بیفته

یا یهو وسط خوب میپرم میگم وای دیرم شد کارام مونده 

مثلا صبح پسرم تعطیله میگم بخوابم تا ظهر یهو ساعت 8ونیم با ترس بیدار بیدار میشم بعد که یادم میاد تعطیله دیگه خوابم نمی‌بره 

همین امروز اینجوری شد. الان رو لبم دوتا تب خال بزرگ زده چون از خواب پریدم😭😭

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم استرسى هستم ولى چون به دلايل ديگه داروى اعصاب ميخورم نميخوام به اين دليل هم دارو بخورم ولى كسان ديگه اى مثل تو ديدم كه يه مدت دارو خوردن خوب شدن حدود سه ماه متاسفانه دكتر من فوت كرد وگرنه معرفيش ميكردم بهت فوق العاده حاذق بود 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
منم استرسى هستم ولى چون به دلايل ديگه داروى اعصاب ميخورم نميخوام به اين دليل هم دارو بخورم ولى كسان ...

یعنی باید برم دکتر؟ 

میگم شاید با ورزش یا نمیدونم این افزایش اعتماد به نفس یا تمرکز یا از اینا بهتر بشه😭

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
2738
یعنی باید برم دکتر؟  میگم شاید با ورزش یا نمیدونم این افزایش اعتماد به نفس یا تمرکز یا از اینا ...

اگه روشهاى غير دارويى هم ميخواى انجام بدى زير نظر روان درمانگر (روانشناس بالينى) انجام بده اون ميتونه بصورت هدفدار راهنماييت كنه ولى خوب خيلى طول ميكشه نسبت به دارودرمانى 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود