2726

از از دیروز غروب تا امروز بهم زنگ نزد‌منم هرچی زنگ زدم 

میگفت تماس انتقال داده شد،

با همکارش رفته بود.

ته دلم برام مهم نبود بیاد یانه

ولی ب اصرار باباش شماره همکارش رو گرفتم 

و باباش باهاش حرف زد.ک گوشی رو بده فلانی.

خلاصه شوهرم گفت نیم ساعت دیگ میام

اومد.و برا من قیافه میگیره.

منم دیگ حالم از جرو بحث بهم میخوره

داشت موهاشو شونه میزد .کنارش ایستادم.

یهو داد زد سرم چیه همش میای نزدیک من

چرا انقد التماس میکنی برای محبت.

من اگ ازت خوشم بیاد خودم بغلت میکنم

اگ دوست داشته باشم بهت میگم.

اگ برام مهم باشی بهت زنگ میزنم.

بعدم از اتاق رفت.

حالم ازین زندگی لجن بهم میخوره.

تف ب این روزگار.

من باید الان تو بهترین دانشگاه درس میخوندم

با دوستام میرفتم کافه.

ن تو سن بیست سالگی مادر دو تا بچه باشم

و پرستار پدرشوهر پیرم باشم

و همسر ی مرد معتاد روانی شکاک بددل.ک دست بزن داره

چزا باید دوتا داداشان جدا شده باشن.

چرا باید پدر مادرم جدا شده باشن

چرا زندگی من اینقد نفرت انگیزه

ن راه پس دارم ن راه پیش

امشب دیگ مستقیم گفت نیا نزدیکم ازت بدم میاد😔😔😔😔خدایا بچه هام چی میشن

همش تقصیر مادرشوهرته😳

فقط طلاق😳

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اول ازدواج اینطوری نبود ؟یه ادم سالم عاشق بود ؟

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

چقدازاینایی ک نمیدونن کجا مزه بپرونن بدم میاد طرف داغونه حالش بده میان مسخره بازی درمیارن😐

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
الان وقت شوخی نیست

الان وقت شوخیه مگه این همه به بدختیاش فک کرده چیزی تغییر کرده

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
2706