بچه جاریم یک سالو دو ماهشه تازه چند تا کلمه میگه ولی واضح نیست کلمه هاش

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دختر من از یک سالگی کلمه میگفت الان ۱۷ ماهشه کلمه های زیادی میگه ولی هنوز جمله نمیگه.....که خودم فکر ...

بچه ي من حدود ٢١ ماهشه اما چندتا كلمه ميگه اونم هروقت دلش بخواد واضح هم نيست

لطفا براي سلامتي و عاقبت به خيري بچه هام دعا كنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻
بچه من ۱۸ ماهشه الان همه کلماتو میگه،کم پیش میاد کلمه ایی رونتونا بگه منظورشو میرسونه  ولی جمله ...

بردم دكتر گفت عجله نكن. نمي دونم چي كار كنم

بچه ها با هم فرق میکنن....خیلی باهاش حرف بزن...همه چیزو واسش توضیح بده

خيلي حرف ميزنم . كلمات و تكرار ميكنم اما انگار دوست نداره حرف بزنه

پسر من هجده ماهشه. 

بابا-آبو-چیه؟-بله-داخ(داغ)-آجی-علی-دادا-عمه.

اینارو هر وقت میلش میکشه میگه. مثلا هر وقت سر کیفه صداش بزنم میگه بله. یا اگر بهش بگم بگو عمه میگه عمه. بعضی وقتا بعضی وقتا یه اتفاقی دور و برش بیفته نفهمه میگه چیه؟؟؟

منم حس میکنم کنده. چون این کلماتو گهگاهی میگه. هنوز مامان نمیگه .نظرتون چیه. 

پسر خواهرشورم تو همین سن خیلی واضح ار صحبت میکرد

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

دوستان بنظر شما صحبت کردن ربطی به هوش هم داره؟

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
پسر من هجده ماهشه.  بابا-آبو-چیه؟-بله-داخ(داغ)-آجی-علی-دادا-عمه. اینارو هر وقت میلش میکشه میگ ...

بچه ي منم مامان و بابا داخ(داغ) خوب شير نه باش(باشه) ميگه اما هر وقت دلش بخواد

خانما دختر من ۱۲ ماه و ۱۷ روزشه خیلی حرف میزنه ها ولی بی مفهوم خخخ انگار که زبان دیگه حرف میزنه همه میگن اینطوری بهم😂 یا مثلا با لحن عصبی حرف میزنه کاملا نامفهوم بچه های شما هم اینطوری بودن؟😁

کی میتونه با مفهوم حرف بزنه؟ فقط دردر جزه اخ اه اینارو میتونه بگه😊

ناز دخترم تو زیباترین نغمه ی عاشقانه ی منی❤🥰❤
2706