2737
2739
عنوان

ارایشگر ماهر واسه هایلایت دزفول؟؟؟؟ دزفولیای عزیز کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 21 پست
دست کمی از خارج کشور نداره عزیزم 😍😍😍

اگه خوبه مام بیایم☺

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما لطف داری😘

خواهش میکنم عزیزم ، واقعیتو گفتم با اینک تو شهرتون غریبم و از خانواده دور ولی با مردم خوبش و شهر زیباش اصلا احساس غریبی ندارم ،خاکتون جاودانه عزیزم🙏

خدایا شکرت ،بخاطر همه چی ،ببخش ک بنده خوبی برات نیستم😔
2731
خواهش میکنم عزیزم ، واقعیتو گفتم با اینک تو شهرتون غریبم و از خانواده دور ولی با مردم خوبش و شهر زیب ...

کجای دزفول میشینین؟

من!..بدنام عالم شم شبام همه ماتم شَن،محاله از دوتا چشمای مهربون تو رد شم...تو!..باید مال من باشی آروم تنم باشی خوبه دیوونگی باتو نمیخام دیگه آدم شم..‌... 
[QUOTE=88777686]اگه خوبه مام بیایم☺[ قدمتون روچشم ،کلبه حقیرانمون در خدمتتون هست😊

این چه حرفیه☺💜

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..