2726

سلام ب همه ی خانم های گل ، من برای اولین بار میخوام موهامو هایلایت روشن کنم چون عروسی خواهرشوهرم تازه با زحمت زیاد موهام بلند شده ، دزفولیا عزیز  من کدوم ارایشگاه تو دزفول برم ک کارش عالیه و موهامو نمیسوزنه خودم چون تو دزفول مهاجر هستم ارایشگر ماهر سراغ ندارم.

ممنون میشم راهنمایی کنید .

خدایا شکرت ،بخاطر همه چی ،ببخش ک بنده خوبی برات نیستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دزفول کجاس☺

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
2728

دخترعموم واسه عروسیش رفته بود آفرینا هم میکاپ خوب بود هم هایلایتش

من!..بدنام عالم شم شبام همه ماتم شَن،محاله از دوتا چشمای مهربون تو رد شم...تو!..باید مال من باشی آروم تنم باشی خوبه دیوونگی باتو نمیخام دیگه آدم شم..‌... 
دزفول کجاس☺

نمیدونی؟؟🙁

من!..بدنام عالم شم شبام همه ماتم شَن،محاله از دوتا چشمای مهربون تو رد شم...تو!..باید مال من باشی آروم تنم باشی خوبه دیوونگی باتو نمیخام دیگه آدم شم..‌... 
نمیدونی؟؟🙁

نه☺

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
میشه آدرس لطف کنید ،شما کار هایلایت یا امبرشون از نزدیک دیدید؟؟؟

تو تالار دیدم خوب بود..تو شریعتی جنوبی میشه فک کنم

شایدم آمبره کردم ،فقط میخوام جاش خوب باشه موهام نسوزه

من شیرازم اطلاع ندارم گلوو

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃
دزفول کجاس☺

منم تا همسرم انتقالی نگرفته بود نمیشناختم😳😳 ولی بخاطر شغل همسرم چند سالی مهمون  مردم خونگرم دزفولیم ، دزفول شمال خوزستان شهر بسیار زیبـــــــا و مردمی خونگرم و بافرهنگ😍😍😍

دخترعموم واسه عروسیش رفته بود آفرینا هم میکاپ خوب بود هم هایلایتش

من عروسی خواهر شوهرم بروجرد ،فقط واسه رنگ مو میخوام دزفول برم ارایشگاه بخاطر همین کار رنگ مو واسم مهمه

منم تا همسرم انتقالی نگرفته بود نمیشناختم😳😳 ولی بخاطر شغل همسرم چند سالی مهمون  مردم خونگرم د ...

فک کردم خارج از کشوره چقدر باکلاسه اسمش☺

منم تا همسرم انتقالی نگرفته بود نمیشناختم😳😳 ولی بخاطر شغل همسرم چند سالی مهمون  مردم خونگرم د ...

شما لطف داری😘

2706