2733
2734

من هروقت گوشیم رو برمیدارم که بیام تو سایت فوری یادش میفتم و اول از همه میرم تاپیک گلمهر رو چک میکنم ببینم خبری شده یا نه، همون موقع هم براش دعا میکنم

اما حقیقتاً در طول روز، اینقدر خودم مشکل و‌ دغدغه و درگیری فکری دارم، که اتفاقات این سایت و امثالهم اصلاً تو ذهنم نمیاد!

حالا میبینم یه عده میگن خواب شب ازشون گرفته شده بابت این موضوع و مدام تو فکرشن و به هر طریق و قیمتی میخوان از موضوع سر در بیارن و ...

درک نمیکنم واقعاً

من اگه زمانی خدایی نکرده تو همچین موقعیتی باشم غیر از دعای خیر اطرافیان هیچ چیز نمیخوام. تو شرایط مشابه ابداً دلم نمیخواد کسی تو کار و وضعیتم کنکاش کنه! تا جایی که خودم لازم بدونم، دیگران رو در جریان امور میذارم.

ایکاش در مورد گلمهر هم رعایت بشه و فقط به تقاضایی که از ما داشته عمل بشه 🙏

خداوندا مرا آن ده که آن بیست!  👌 😁            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پسر۱۸ ماهش تو تصادف به سرش ضربه شدیدی خورده و حالش وخیمه

بچه اش دختره

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .
میشه لطفاً یه کوچولو توضیح بدین چیشده؟؟؟

تصادف کردن هفته‌ی پیش

دختر کوچولوی ۱۸ ماهشون آسیب دیده. سرش ضرب خورده و‌ هنوز به هوش نیومده..

تقاضای دعا کردن از اهالی سایت

2738

عزیزم فرق میکنه اینکه مشابه این اتفاق برای یه غریبه افتاده باشه یا یکی که دوستته و چند ساله میشناسیش😔

اگر بهت بگم من چند شبه خواب بچه گلمهر رو میبینم دروغ نگفتم😢

ما با هم باردار بودیم

بارداریش عین من پر خطر بود 

از لحظه لحظهء هم مطلع بودیم😢

با شادی همدیگه شاد میشدیم و با مشکلات همدیگه اشک میریختیم

اصلا نمیتونم فکر دخترش رو از ذهنم بیرون کنم

حتی همسرم هم هر روز ازم میپرسه از بچه دوستت خبری نشد؟ 

اما در مورد موضوع دوم بحثتون که کنکاش توی زندگی شخصی دیگرانه کاملا باهاتون موافقم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
عزیزم فرق میکنه اینکه مشابه این اتفاق برای یه غریبه افتاده باشه یا یکی که دوستته و چند ساله میشناسیش ...

مرضی جون باهاش خارج از اینجا تماس نداری ؟؟ خبری نشده 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
شما اگه به عیادت کسی برید و یا زنگ بزنید حال و احوال کسی رو بپرسید کنکاشه؟؟؟؟؟ یا دیگران اینکارو می ...

اگه از اهالی نی‌نی سایت باشن و هویت واقعی من رو نشناسن و هیچ‌چیز ازم‌ ندونن بله، قطعاً!

2706