2733
2734

امروز باهاشون جائی رفته بودیم بعد خواهر شوهرم و شوهرش یه دقه گفتن ما میریم خرید شما تو ماشین بمونین تا بیایم

مام چون هوا گرم بودنرفتیم  موندیم تو ماشین

بعد یه ربع هنو نیومده بودن منم حسااااابی گرمم بود کولر ماشین هم اصلا کار نمیکرد خلاصه هی ب شوهرم گفتم زنگ بزن بگو بیان توروخدا دارم هلاک میشم 

مادرشوهرمم کنارم بود گفت من زنگ میزنم ولی هی نمیزد انگار که نمیخواس مزاحم اونا بشه یا اونارو به استرس بندازه 

آخرش من دیدم اینجوریه گفتم حالا اگه ما بودیم ۱۰ بار تابحال بهمون زنگ میزدن

خیلی زمزمه ای گفتم ولی مطمئنم شنید چون سنگین شد بعدش باهام😔

حالا که اومدم خونه و فکر میکنم میبینم واقعا دلیلی نداش اونجوری بگم اخه من ب گرما خیلیییییی حساسم ده برابر ادمای عادی عرق میکنم تو گرما خیلی گرماییم خب اعصاب نداشتم دیگه 😔😢

طفلی پیره و

بخاطر یسری دلایل که الان فک میکنم میبینم نباید واقعا اونجوری میگفتم اگرم حرفی داشتم باید بجاش و موقعیت خوب میگفتم😔

بنظرتون چکار کنم الان

خوابم نمیبره 

عذاب وجدان داره گلومو خفه میکنه😥

الکی دلداری ندید خودم پی به کاری ک زشت بود و انجامش دادم بردم 😔فقط الان راهکاری بدید که هم حرمت و غرورم حفظ شه هم از دلش درارم یجوری  

خدایا شکرتتتتتتت همین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالا خودشون صدتا حرف میزنن هیچی نمیشه

بیا عروس من شو عجب دختر باشخصیتی☺

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
2738

همین الان زنگش بزن و سرحرفو بازکن باهاش تاراحت بشی

یه چیزایی هست.... که نه میشه نوشت نه میشه به زبون اوردونه میشه فراموش کرد.همونامیشن جوشهای صورت،موهای سفیدوبداخلاقیهای گاه وبیگاه....
2706