2737
2734
عنوان

ترخدا جان هرکی دوس دارید بیاید

366 بازدید | 36 پست

بچه های منو داداشم قهر بودیم تاپیکم زدم براش بعد امروز ظهر داداشم اومد صدام کرد آشتی کردیمو از خواست به پدرو مادرم بگم  براش برن خاستگاری اونم خاستگاریه کیییییییی دختر دایی مطلقه ام منم به پدرو مادر گفتم اونام مخالفت کردن شدید میگن سه سال ازت بزرگتره داداشمم گفت سن مهم نیست مهم تفاهمه گفتن مطلقست بازم داداشم گفت ایرادی نداره ولی خانوادم گفتن اگه میخوایش خودت برو جلو ما کاری نداریم الان داداشم گمو گور شده گوشیشم خاموش کرده اینم بگم داداشم ۲۰_۲۲ سالشه و دخترداییم ۲۶_۲۸ سالشه کمکم کنید ثواب داره شما جوابارو بگید من میام میخونم ممنون بابت وقتی که میزارید عزیزان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

واسه شخص بالاي ١٨ سال كه نميشه تصميم گرفت 

شما يا پدر مادرتون فقط ميتونيد يه مشورت بدين همين 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي

شما سن داداشت رو دقیق نمیدونی سن دختر داییتم نمیدونی حتی تو  عددها اختلاف سنی بیشتره خوب با این اطلاعات دقیق ما چی بگیم بگیم داداشت کجاست ؟؟؟

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

20 - 22

یا

26 - 28

میشه چند سال؟ 

نگران برادرت نباش به زودی برمیگرده خونه 

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤
2706