2703
2553

بچه ها من یه خواستگار خوب و آروم و با شخصیت دارم که میتونه یه زندگی نرمال و معمولی و کارمندی رو واسم فراهم کنه اونم تو یه شهر کوچیک که پول در همین حد کافیه.ولی خونوادم راضی نیستن و‌خیلی به مادیات اهمیت میدن.اینم بگم که تا الان که ۲۷ سالمه یه روز خوش و آروم تو خونمون نداشتم و همش سر چیزای الکی و خیلی جزیی دعوا بوده.نمیخوام بیشتر از این عمرمو تو خونه تلف کنم و میخوام برم سراغ زندگیم.چیکار کنم چطوری راضیشون کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
به خاطر فرار از مشکلات خونه تن به ازدواج نده که بعدا پشیمان میشی با خانواده صحبت کن اگه دلایلت قانع ...

فرار از مشکلات خونه که تمومی نداره به نظرم دلیل خوبیه.وقتی تو یه خونه ای باشی که ارامش نداری و با ازدواج با کسی که ارومه و میتونه ارامشو برات فراهم کنه این عقده ی بزرگ رو حلش کنی چرا که نه؟

بگو همينو ميخوام، خانواده هاتون چرا اينجورين يعنى به زور به هم ميزنن؟ مگه اونا ميخوان شوهر كنن، من ا ...

اونا بخاطر علاقه ی زیادشون خیلی حساسن و دارن زیاده روی میکنن

اخه نمیتونم هضم کنم ینی مامانت وخانوادت  دوس ندارن دخترشون خوشبخت بشه !!!

اونا فک‌ میکنن چون پول زیادی نداره نمیتونه خوشبختم کنه.خوشبختی رو‌خلاصه کردن تو مادیات

اونا بخاطر علاقه ی زیادشون خیلی حساسن و دارن زیاده روی میکنن

علاقه بدون منطق و آينده نگرى به درد نميخوره و ضرر داره، بايد بدونن شما سه سال ديگه گلدن تايم ازدواجته بعد سى به طور محسوس كميت كيفيت خواستگارا افت ميكنه

ببین من مخالف صددرصد ازدواج م،اونم با سی که وضعش خوب نیست،به نظرم برو سرکار و هیییییییییییییییییچوقت ...

میخوام با کسی ازدواج کنم که هیچ محدودیتی برام به وجود نمیاره و همیشه پشتمه و بهم انگیزه میده

علاقه بدون منطق و آينده نگرى به درد نميخوره و ضرر داره، بايد بدونن شما سه سال ديگه گلدن تايم از ...

اونا میگن وایسا تا کیس بهتری بیاد.وقتی من تصمیممو‌گرفتم و میخوام فقط با این پسر ازدواج کنم دیگه صبر جز هدر دادن وقت چیزی نیست.از صد تا پسر شاید دوتاش مثه این پسری باشه که باهاش در ارتباطم.سطح شعور و ادبش انقد بالاس که میتونست یه نویسنده ی فلسفه و منطق بشه

2706