2737
2739
عنوان

گل مغربي و زايمان طبيعي

1053 بازدید | 10 پست

سلام خانمها

دكترم برام گل مغربي نوشته براي باز شدن دهانه رحم و بهم گفت شبي به دونه شياف واژينال كنم

ولي هر داروخانه اي ميرم ميگن شياف نداره اصلا و قرص خوراكيه

آيا همون قرص خوراكي رو بايد شياف كنم يا اين داروخانه ها ندارن و اينجوري ميگن؟

اصلا شياف داره؟

از عطاری هام بپرس تا چها رپنج تام میشه مصرف کرد روش خط بنداز روغنش بیاد بیرون واژینال ۲-۳تا بزار م ...

خوب اينجوري روغنش وارد بدنم ميشه به اصطلاح اون روكش روش تا صبح تو بدنم بمونه بعد خارجش كنم؟

مشكل ساز نميشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اخرای ماه هشتم ،جدیدا یه فکری افتاده تو سرم میترسم بعد زایمان امبولی کنم ،،،قبلا پانیک داشتم الانم ترس اومده ب جونم 😢😢 ببخش عزیزم تو تاپیکت گفتم اخه خیلی داغونم 

گر نگهدار من آن است که من میدانم.      شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد
2728
من اخرای ماه هشتم ،جدیدا یه فکری افتاده تو سرم میترسم بعد زایمان امبولی کنم ،،،قبلا پانیک داشتم الان ...

مگه به دكترت نگفتي؟

حتما راهنماييت ميكنه

ولي تا اونجايي كه من ميدونم بعد از زايمان بايد فقط پاها رو خيلي تكون تكون بدي كه از آمبولي جلوگيري كنه

[QUOTE=88756172]مگه به دكترت نگفتي؟ حتما راهنماييت ميكنه ولي تا اونجايي كه من ميدونم بعد از زايمان بايد فقط پاه ...[/

باید بگم ب دکترم ،،خیلییییی میترسم

گر نگهدار من آن است که من میدانم.      شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد
[QUOTE=88756172]مگه به دكترت نگفتي؟ حتما راهنماييت ميكنه ولي تا اونجايي كه من ميدونم بعد از زايمان ب ...

نترس عزيزم آرامش داشته باش

علم پيشرفت كرده رسيدگي دكترا و بيمارستان ها هم بهتر شده

وقتي شرايطت رو بهشون بگي و آگاهي داشته باشين قطعا راه جلوگيري هست و مشكلي پيش نمياد

2738
خوب اينجوري روغنش وارد بدنم ميشه به اصطلاح اون روكش روش تا صبح تو بدنم بمونه بعد خارجش كنم؟ مشكل&nb ...

نه عزیزم

تو گروه بارداری خانوما هفت هشتا میزارن...طبیعی روغنش رو لباس زیرت بیاد...یک پد بزار