2410
2553

من از این زندگی یکنواختم خیلی ناراحتم دوست دارم تاثیر گزار باشم حتی برای یک نفر کاش فقط یکنفر بهم یه پیشنهادی میداد برای موفق شدن چه راهی برم چیکار کنم کلی هنرای مختلف دارم آشپزی کیک پزی فوق لیسانس ورزش کمبرند مشکی دارم استعداد هر چیزی دارم ولی هیچ کاری نمیکنم دارم دیوونه میشم ازین زندگیم نمیدونم چیکار کنم اگه پیشنهادی دارین برای کارآفرینی هرچیزی دوس دارم بدرد بخور باشم نه فقط یه زنه خونه دار خیلی ناراحتم راهنماییم کنید 

مربی ورزش و باشگاه👌

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای هنرهاتون  ، مدرک و تخصص هم دارید  ک بشه  بهشون ب عنوان منبع درآمد  نگاه کرد ؟

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2456
مربی باشگاه. پولش مهم نیست. مهم اینه که از خونه بری بیرون و بدنتون هم سالم میمونه با ورزش

پولش برام مهمه 😪 یه کار جذاب و با پول خوب اینکارا هیچ پولی نداره کاش یه کارای جدیدی بلد میبودم 

2714
برای هنرهاتون  ، مدرک و تخصص هم دارید  ک بشه  بهشون ب عنوان منبع درآمد  نگاه کرد ...

نه هیچی همش ازین شاخه پریدم به اون شاخه تا آخرین مرحله که میرم ول میکنم میرم یه چیز دیگه