2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه اجی منم یسال خورده ای گرفت.یمدت همش اب میخورد و میرفت دسشویی.تو یساعت ی پا اب میخورد و بیست بار بیشتر میرفت دسشویی.بعد رفت آز داد گفت قندش۵۰۰😭😭😭😭خیلی سخته خدا کنه درمانش بیاد.واقعا واسه بچه ها سخته که چیز شیرین نخورن و رعایت کنن

من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  
بچه اجی منم یسال خورده ای گرفت.یمدت همش اب میخورد و میرفت دسشویی.تو یساعت ی پا اب میخورد و بیست بار ...

داداشم فعلا داره قهوه گانودرما میخوره با سبوس برنج (شایدم سبوس گندم اینو نمیدونم)دعا کن خوب بشه .تا بهتون بگم بچه خواهر شما هم بخوره خوب بشه 

پسر نازم عاشقتم  

پسرم سرماخوردگی داره چند روزه ولی شدید نیست خیلی کمه وهمش اب میخوره و میره دستشویی نمیدونم مربوط به سرماخوردگیشه یا خدای نکرده نشانه دیابته

دوستان تمنا دارم برای رفع گره های زندگیم دعا کنید من قابل نیستم انگار 
داداشم فعلا داره قهوه گانودرما میخوره با سبوس برنج (شایدم سبوس گندم اینو نمیدونم)دعا کن خوب بشه .تا ...

دیابت نوع یک داره؟؟؟ان شالله که خوب شد.بمن حتما خبر بده لطفا

من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  
انسولین میزنه  میشه ۱ یا دو ؟ نمیدونم  دعا کن براش

نوع یک.بچه اجی منم انسولین میزنه.ان شالله همه مریضا شفا پیدا کنن مخصوصا بچه ها 🙏🙏🙏🙏

پسرم سرماخوردگی داره چند روزه ولی شدید نیست خیلی کمه وهمش اب میخوره و میره دستشویی نمیدونم مربوط به ...

سارا جون برو تو سایت دکتر خالقی نیا همه چیو راجب دیابت کودکان نوشتن توضیحی دادن.انشاالله ک دیابت نباشه ولی این سایته ازنگرانی درت میاره

بسیاری از افراد گمان میکنند که دیابت فقط مخصوص بزرگسالان است .درحالی که متاسفانه این بیماری در میان کودکان هم رواج یافته است. برای اینکه این بیماری عوارض خطرناکی نداشته باشد باید این بیماری زود تشخیص داده شود .سعی کنید قبل ازاینکه این بیماری به تزریق انسولین برسد این بیماری را کنترل کنید وبا مدیریت صحیح عوارض ان را کاهش دهید

غذای کودک میتواند سطح قند خون رانیزتحت تاثیرقرار دهد بهتراست درتغذیهکودک خود دقت داشته باشید و مراقب سطح قند خون او باشید

https://telmaclinic.com 

2706