2737
2734

دیروز تولد دوستم بود بهترین دوستم ک مثل خواهرم قبلا بهم گف ک روز تولدش خیلی براش مهمه من و ی دوست دیگم خواستیم سورپرایزش کنیم برای همین خواستیم روز قبلش بریم سورپرایزش کنیم اونم فهمید بهم پیام داد چهارشنبه نیاین اون دوستم ناراحت شد گف من پنجشنبه نمیتونم و نیومد و من پنجشنبه تنها رفتم پیشش رفتیم دریا اونم برگشت بهم گف دیشب خیلی از دستت حرص خوردم و کم مونده بود بلاکت کنم گفتم چرا گفت مگ بهت نگفتم دقیقا روز تولدم مهمه ن قبل و بعدش گف نگفتم من کافه دوس دارم شما میخواستین بیاین کتابخونه..ی کار دیگ ای کردم و فهمیدم ناراحت شد این بود براش کیک گرفتم خب تولد کیک میگیرن دیگ😭ولی دوستم اصلا کیک دوس ندار...گرچه بهم گف الان دیگ ازت ناراحت نیستم اما کاملا متوجه رفتار سردش میشم تا قبل این هر روز هر ساعت بهم پیام میداد اما از دیروز فقط دو سه تا پیام داد اونم برای تشکر کادو ک گفت ممنون از مهربونیات عزیز دلم همین😭😭😭دلم دار تیکه تیکه میش چرا با اینک میدونستم اینکارو کردم برام مثل خواهر بزرگتر همیشه تو مشکلات کنارم بوده با اینک ی ماه دیگ کنکور ارشد دار اما من حالم بد بود هر روز زنگ میزد بالای یک ساعت باهام حرف میزد..تورو خدا بگین چیکار کنم رابطمون درست بش اگ نباش من میمیرم..حالا ب فکر خودم رسید دوشنبه کیک خونگی درست کنم با دست گل برم پیشش از دلش در بیارم خوبه؟بهش زنگ بزنم؟چی بگم؟😭

بی ادبی کرده بابا

یکم طاقچه بالا بذار براش

که چی من بدون اون نمیتونم

من خیلی راحت قید آدمای مسموم زندگیمو میزنم

دوست خوبی بوووووده ولی الان رفتارش در مورد تولدش واقعا زشت بوده

سنگ گران در دست ایام مغلوب آب نرم میگردد سرانجام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دوستی که اینطوری باهام باشه و انقد ازم توقع و انتظار داشته باشه رو اصلا نمیخوام. اون باید تعیین کنه سورپرازتون چطوری باشه. واقعااا که. اتفاقا بهترین کارو همون دوستت کرد که 5شنبه نیومد. چون واسه غرورش ارزش قائله.

کیک خونگی هم ندرست چون خودتو سبک میکنی. تو سهم و وظیفه خودتو انجام دادی پس دیگه بیشترش نکن. 

خودش خواست بهت زنگ میزنه نزد هم بیخیال. دوست رو دوران سختی میشه شناخت

2728

دندون اسب پیش کشی رو نمیشمرن😐

چه بیشعوره بابااا، برای چی برای چنین آدم بی درک و فهمی انقدر مایه میذارید!!

به جهنم که فقطط روز تولدش براش مهمه نه قبل و بعدش، مگه ملکه اس!!! عوض تشکرش طلبکارم بوده!!!! عجبببب

2738