2733
2734
عنوان

شوهرم تو انظار عمومی بهم فوش میده

980 بازدید | 65 پست
مستاجریم رفته بودیم املاک ک املاکی داشت یه خونه رو میگفت شوهرم سریع گف اهان میدونم برگشت ب من گفت همون ک پله هاش شبب تند داره بعد من با یه خونه دیگه اشتباه گرفتم گفتم نه شیب‌تند نداره شوهرم بم گفت نفهم میگم داره اگه رفتیم دیدیم شیبش تند بود من میدونم و تو همه شنیدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنام خدا

اینجا ایران است

قحطی شوهر اومده

همه با شوهرای خل و چل میسازن

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
2728

این الان طنز سیاه بود دیگه!😥

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738

اگه ادم درست بشویی نیست مقابله به مثل کن بگو اگه شیب نداشت همون پله رو میکنم تو.......نت!😂😂😂

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
2706