2737
2734
عنوان

کسی از دانشگاه پیام نور هست؟

86 بازدید | 10 پست

سلام چه رشته ای میخونید؟؟

من قصد دارم مترجمی بخونم پیام نور...البته قطعی نیست هنوز نمیدونم چیکار کنم!

چند روز در هفته کلاس میرید اصلا کلاس داره؟!

تمومِ زندگیم دخترم👪

کارشناسی روانشناسی میخونم 

هر درس بین ۶ تا ۸ جلسه معمولا کلاس داره بعضی درسا بیشتر...

بعضی از استادها حضور در کلاس خیلی براشون مهمه و حتما باید بری بعضی هم نه

دیگههههه همین 

ولی خوبه من راضی هستم 

مثل باقی دانشگاهها بعضی استاداش خیلی خوووب هستن و اطلاعات بالا و بعضی هم معمولی.  

سوالی دیگه بود در خدمتم 😊

رسید روزهایی که حتی شبهاش هم.روشنه👍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کارشناسی روانشناسی میخونم  هر درس بین ۶ تا ۸ جلسه معمولا کلاس داره بعضی درسا بیشتر... بعضی از ...

مرسی از پاسخگوییت عزیزم😍

مترجمی میگن خیییلی سخته حالا با توکل به خدا پیش بریم ببینیم چطوره...البته امسال نه دوترم مرخصی زایمان باید بگیرم😿

تمومِ زندگیم دخترم👪
سلام. حقوق میخونم. در هفته ۵ روز کلاس دارم بله کلاس داره چرا نداشته باشه. خیلیم راضیم

چه خوب😍واسه بچه های زبانم کلاس داشته باشه خوبه اخه میگن تق و لقِ یا اصن نداره غیرحضوریه...

تمومِ زندگیم دخترم👪
چه خوب😍واسه بچه های زبانم کلاس داشته باشه خوبه اخه میگن تق و لقِ یا اصن نداره غیرحضوریه...

من یکی از دوستام پیام نور زبان میخونه میگه اصلا برگذار نمیشه.

ولی تو دانشگاه ما یکی از دوستام زبان میخونه ولی همش دانشگاس و همش کلاس داره. دانشگاها باهم فرق دارن ولی کم پیش میاد ک کلاس نباشه اصلا. 

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
سلام. حقوق میخونم. در هفته ۵ روز کلاس دارم بله کلاس داره چرا نداشته باشه. خیلیم راضیم

منم میخوام برم پیام نور رشته حقوق،،انقدر بد میگن ک مردد شدم،،،مدرکش و قبول میکنن واسه کار؟؟

2738
منم میخوام برم پیام نور رشته حقوق،،انقدر بد میگن ک مردد شدم،،،مدرکش و قبول میکنن واسه کار؟؟

ببینید متاسفانه توی فکر مردم خیلی از دانشگاه پیام نور بد میگن و واقعا دلیلشو نمیدونم. من خودم چون پیام نورم چنین حرفیو نمیزنم. دانشگاه پیام نور یه دانشگاه نیمه دولتیه. چرا مدرکشو قبول ندارن؟ اگه نداشتن ک دانشگاهشو تاسیس نمیکردن. برادر خودم وکیله از دانشگاه پیام نور. نونش تو روغنه. البته بگم معدل بالا و سطح سواد بالا توی رشته خیلی تاثیر داره. ولی این واقعا فکر اشتباهیه راجب پیام نور. 

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
ببینید متاسفانه توی فکر مردم خیلی از دانشگاه پیام نور بد میگن و واقعا دلیلشو نمیدونم. من خودم چون پی ...

ممنون عزیزم،،فقط بدی ک داره اینه ک جزوه نمیدن،،باید کل کتاب و زیر و رو کرد

ممنون عزیزم،،فقط بدی ک داره اینه ک جزوه نمیدن،،باید کل کتاب و زیر و رو کرد

خواهش‌. اره دیگه خوبه ک کل کتابو متوجه میشی. سخت تر از همه جاس امتحانش بعد ازش بد هم میگن. 

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎